dagmara kaźmierska

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska na egzotycznych wakacjach narzeka na warunki. „Ciężko, czasem i bez wody”

Jedną z najsłynniejszych uczestniczek programu „Królowe życia” jest Dagmara Kaźmierska. Gwiazda hitu TTV sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą, chętnie dzieląc się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Nie inaczej było, gdy „królowa życia” pojechała na wakacje w egzotyczne destynacje. Tam jednak czekała ją niemiła niespodzianka!

04.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Dzieci uczestniczek programu. Córka Izabeli Macudzińskiej, syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej i inni. Oni są „w czepku urodzeni”!

Program „Królowe życia” odniósł ogromny sukces w dużej mierze za sprawą występujących w nim uczestniczek. Każda z nich to mieniący się wszystkimi kolorami barwny ptak, który nie kryje umiłowania do luksusu, przepychu i osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej. Oczkiem w głowie większości z nich nie są jednak torebki czy markowe ubrania, a ich dzieci! Wiele bohaterek hitu TTV to bowiem kochające mamy, które jak lwice bronią swoich młodych. Poznaj wszystkie „królowe”, które są matkami oraz ich piękne latorośle!

03.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Ile lat ma Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Sylwia Peretti, Laluna Unique, Anna Renusz i pozostali? Wiek uczestniczek programu TTV nie jest już tajemnicą!

„Królowe życia” to program, który dał polskiemu show-biznesowi całą plejadę barwnych osobowości. Uczestniczki zawieszonego obecnie programu TTV błyskawicznie podbiły serca widzów za sprawą swoich charakterów i przeżywanych przed kamerą perypetii. Łudził się jednak ten, kto sądził, że bohaterki programu są wylewne na wszystkie tematy. Bo choć wydawać się mogło, że nie mają przed nimi tajemnic, prawda jest zgoła odmienna! Długo nie chciały zdradzić, ile mają lat. My i tak to wiemy! Zobacz, ile naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, Alicja Pasierbińska, Laluna Unique i Sylwii Peretti!

01.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki robią po zawieszeniu programu? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!

„Królowe życia” przez długi czas dzierżyły palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu jego emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca „Królowych życia”.

29.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska najpierw mówiła o kalectwie, a teraz? Jej najnowsze nagranie spotkało się z lawiną krytyki

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu opowiedziała o tym, że na skutek wypadku samochodowego sprzed lat, w przyszłości może jej grozić kalectwo. Wówczas otrzymała ona masę wsparcia od współczujących jej internautów. Jednak najnowsze nagranie „królowej życia” sprawiło, że część z jej fanów poddało pod wątpliwość ostatnie doniesienia związane z jej złym stanem zdrowia.

28.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Fani Dagmary Kaźmierskiej i programu „Królowe życia” mogą zacierać ręce, bowiem do księgarni właśnie trafiła nowa książka gwiazdy TTV pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Dagmara Kaźmierska na premierze książki zaprezentowała swoje nowe oblicze i zrobiła wrażenie! Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

24.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Edyta „Edzia” Nowak-Nawara pochwaliła się metamorfozą uśmiechu, a internauci ją krytykują! Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej odpowiedziała!

Edyta „Edzia” Nowak-Nawara zasłynęła w przestrzeni publicznej jako przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z programu TTV „Królowe życia”. Stosunki między paniami uległy jednak ochłodzeniu, i dziś obie funkcjonują niezależnie od siebie. Edyta Nowak-Nawara jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się metamorfozą uśmiechu. Za nowy uśmiech spadła na nią lawina krytyki!

18.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska pokazała ukochanego?! Fani zasypali jej profil gratulacjami i serduszkami! „Na bank jakaś prowokacja”

Dagmara Kaźmierska za sprawą programu „Królowe życia” zyskała ogromną popularność. Choć jest aktywna w mediach społecznościowych gdzie chętnie dzieli się pozornie niemal wszystkim, długi czas bohaterka show TTV ukrywała część prywatnego życia. Teraz uległo to zmianie. Na profilu „królowej życia” pojawił się mężczyzna, a fani oszaleli!

15.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne? Tylko jedno mogłoby ją uchronić od trwałego kalectwa

Dagmara Kaźmierska, czyli ikona programu „Królowe życia”, od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które są pokłosiem wypadku samochodowego sprzed lat. W ostatnim wywiadzie celebrytka miała opowiedzieć o tym, jak obecnie wygląda jej stan zdrowia. Czyżby było gorzej, niż wszystkim mogło się wydawać? „Rehabilitanci rozkładają ręce” - czytamy.

09.11.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×