Daisy Ridley - kim jest nowa gwiazda "Gwiezdnych Wojen"? [ZDJĘCIA]

Daisy Ridley to jedna z nowych gwiazd filmu "Gwiezdne Wojny". W 7. części wciela się w postać Rey. Poznajcie ją bliżej!

Multimedia

W filmie "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" zobaczymy wiele nowych twarzy. Na ekranie pojawią się m.in. John Boyeg, Adam Driver i Oscar Isaac. W obsadzie znalazła się także laureatka Oscara za rolę w filmie " Zniewolony. 12 Years a Slave" Lupita Nyong’o oraz bohaterowie poprzednich części: Harrison Ford, Carrie Fisher i Mark Hamill.

CZYTAJ TAKŻE:

"GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY". ZOBACZ NOWY ZWIASTUN! [WIDEO] OBSADA FILMU "GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY" BŁYSZCZAŁA NA CZERWONYM DYWANIE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uwagę krytyków i widzów ściąga natomiast przede wszystkim Daisy Ridley, która w 7. części "Gwiezdnych Wojen" wcieliła się w rolę Rey. Ta 23-letnia aktorka z Londynu ma na swoim koncie tylko kilka drugoplanowych ról w produkcjach telewizyjnych. Zagrała też w interaktywnym filmie "Lifesaver", który był nominowany do Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Udział w "Gwiezdnych Wojnach" może otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery. Już teraz, przy okazji promocji filmu, Daisy jest obserwowana na każdym kroku, pojawia się w programach telewizyjnych oraz na okładkach pism. Czy dzięki gwiezdnej sadze zyska popularność na miarę Natalie Portman?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×