"Daleko od noszy". Powstaną nowe odcinki! Co z postacią Anny Przybylskiej?

Po pięciu latach przerwy na ekrany telewizorów ma powrócić serial "Daleko od noszy"! Na planie zabraknie jednak zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej. Czy ktoś ją zastąpi? Co stanie się z jej postacią?

Multimedia

Serial "Daleko od noszy" być może powróci z nowymi odcinkami! Na facebookowym profilu serialu pojawił się post o treści: Kochani Sympatycy serialu!!! Właśnie ruszają rozmowy dotyczące premierowych odcinków "Daleko od Noszy". Może poprzecie nasze starania? Dział kontaktów z widzami TV Polsat 22 514 52 50 lub redakcja@tvpolsat.info. Wiecie co z tym zrobić ? :) Do zobaczenia przed telewizorami!!!. Apel zamieścił tez reżyser, Krzysztof Jaroszyński.

CZYTAJ TAKŻE:

PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI ANNY PRZYBYLSKIEJ [WIDEO]
NAJLEPSZE ROLE ANNY PRZYBYLSKIEJ [WIDEO+ZDJĘCIA]

W obsadzie serialu znajdowali się m.in. Krzysztof Kowalewski, Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski i Krzysztof Tyniec. Czy pojawią się także w nowej odsłonie? - Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy" to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Paweł Wawrzecki. Jedną z głównych postaci grała też zmarła w 2014 r. Anna Przybylska. Wcielała się ona w seksowną doktor Karinę. Czy twórcy serialu zdecydują się zastąpić ją inną aktorką? A może jej wątek zostanie zlikwidowany? - Nie wiem, kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - dodał Wawrzecki.

"Daleko od noszy" powstawał w latach 2003 - 2009. Był kontynuacją serialu "Szpital na perypetiach", parodiującego polskie realia szpitalne. W serialu nacisk położony była na relacje w obrębie zespołu medycznego oraz stosunek pracowników placówki do pacjentów. Znakiem rozpoznawczym "Daleko od noszy" było znaczne przerysowanie pojawiających się w nim bohaterów.

Komentarze

Skomentuj
  • ema (gość)

    Anulki nikt niegdy nie zastapi.Glos miala taki ze ciagle go slysze.Byla cudna i kochana.Bez niej polskie kino czy serial jest ubogi .Bardzo jek brak....

    19.06.2016 01:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×