Damian Ukeje u Piotra Metza w "Soku z buraków" w RBL.TV

W grudniu 2011 roku wygrał program "The Voice of Poland". Kilka tygodni temu na sklepowe półki trafiła jego debiutancka płyta. Jak na polskiej scenie rockowej odnajduje się Damian Ukeje?

Multimedia

Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę w programie "Sok z buraków" na antenie RBL.TV.

Piotr Metz postawił przed wokalistą nie lada wyzwanie. Poprosił Ukeje, aby ten przekonał go, że talent show nie są "szkodliwą paranoją", z których nigdy nie wynika nic dobrego.

  • Takie programy zawsze wymuszają pewien kompromis. Plusem jest to, że możesz się pokazać szerszej publiczności. Minusem jest jednak to, że śpiewasz cudze kompozycje. Po programie musisz "uderzyć" ze swoim repertuarem, a ludzie nie są do tego przyzwyczajeni. Robiąc autorską płytę nie posiłkowałem się jednak żadnymi znanymi nazwiskami. Zapraszam na koncert, muzyka obroni się sama. Nigdy nie marzyło mi się życie celebryty. Chcę być facetem, który spocony schodzi ze sceny - deklaruje w "Soku z buraków" Damian Ukeje.

Zgodnie z radami swojego trenera z programu, Nergala, Ukeje stara się mieć otwartą głowę i nie dać się zwariować.

  • Gdy zobaczyłem moją płytę, rozbawiło mnie wielkie logo programu "The Voice of Poland", które niemalże zakrywało moją twarz. Nie do końca byłem na to przygotowany, choć wiedziałem, że łatka "kolesia z programu" będzie się za mną ciągnęła. Wiem, ze środowisko rockowe jest bardzo konserwatywne. Niektórzy już postawili na mnie krzyżyk. Jedni uważają moją płytę za dobrą, inni piszą, że to totalna masakra. Ale myślę, że to dobrze, bo to znaczy, że moja płyta wzbudza emocje. Przecież o to chodzi w muzyce - mówi Damian Ukeje.

Cały wywiad z Damianem Ukeje będzie można zobaczyć w programie "Sok z buraków" już w najbliższą sobotę 2 marca, o godz. 13:00 na antenie RBL.TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×