Damięcki i Krogulska już po ślubie

Ulubieniec kobiet właśnie formalnie stracił wolność. A zyskał… piękną żonę! To szczęściarz!

Multimedia

Kiedy dwa lata temu Mateusz Damięcki pokazał światu swoją dziewczynę Patrycję Krogulską, złośliwcy wypatrywali rychłego rozstania tych dwojga. A zakochani czasu nie liczą i tak w miłosnej atmosferze minęły dwa lata, jak z bata strzelił. I tak do teraz.

Choć parę miesięcy temu Mateusz był widziany na spacerze z urodziwą brunetką po zakrapianej imprezie, kryzys, którego wypatrywała prasa w jego związku z Patrycją został już widocznie zażegnany, o ile w ogóle był. Oficjalnie można powiedzieć, że plotki o odwołanym ślubie okazują się nieprawdziwe.

Super Express donosi o zaślubinach Damięckiego z Krogulską!

Gdy tylko padło sakramentalne “tak" młodzi państwo Damięccy i ich goście udali się na biesiadę w staropolskim stylu. Na wesele z pompą w pobliskiej restauracji “Villa Nouva". Aktor postarał się o wszystko. I nawet fakt, że zapłacił 500 złotych za każdą zaproszoną osobę, wcale nie zepsuł mu humoru. A było prawie 80 osób.

Nam pozostaje przyłączyć się do życzeń dla Młodej Pary.

Czytaj także: Damięcki to maminsynek!? Damięcki ma szansę na zagraniczną karierę

Komentarze

Skomentuj
  • takaprawda (gość)

    Co nie zmienia faktu,że jest mierny aktorem i zadufanym w sobie!A ojciec kablował służbom bezpieczeństwa na kolegów -aktorów.A robienie świństwa ludziom jest genetyczne????

    26.09.2010 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×