Damięcki zaręczony!

Podobno aktor oświadczył się swojej wybrance, Patrycji Krogulskiej, już w tamtym roku.

Multimedia

To, że nikomu nie udało się dopatrzyć pierścionka na jej palcu to tylko zmyłka. "Niech to nikogo nie zmyli. Mateusz już jesienią poprosił Patrycje o rękę, a ona oświadczyny przyjęła"- czytamy w "Party".

Brylantowa błyskotka jest w posiadaniu dziewczyny już kilka miesięcy, jednak para nie chciała dzielić się tym z mediami. Data ślubu nie jest jeszcze znana, jednak oboje nie mogą się już doczekać ceremonii. Najprawdopodobniej odbędzie się ona w drugiej połowie tego roku, gdy Damięcki będzie miał trochę wolnego od pracy.

Informacja ta na pewno załamie sporo jego fanek, które nie będą potrafiły pogodzić się z tym, że Damięcki jest już dla nich niedostępny.

Czytaj także: Damięcki chorobliwie zazdrosny o swoją dziewczynę! Damięcki to maminsynek!?

Komentarze

Skomentuj
 • maria (gość)

  No,bez jaj ,przecież to zwykły zarozumiały bubek,który wkręcił się ,bo ma ojca aktora,zresztą o niezbyt świetlanej przeszłości,bo był kapusiem.,ale jeszcze większym przytupem od Damiana jest jego "piękna "siostra Matylda.

  25.02.2010 08:12
 • Oli. (gość)

  Bez przesady z tymi fankami , nie wbijajcie Damięckiego w dumę , bo na to nie zasługuje.

  24.02.2010 22:25

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×