damien chazelle

"La La Land". Uważajcie o czym marzycie, bo marzenia się spełniają [RECENZJA]

„La La Land” już od pierwszej zapowiedzi, gdy ujawniono, że Damien Chazelle kręci musical, a w rolach głównych pojawią się Emma Stone i Ryan Gosling, było skazane na sukces. Najpierw doskonale film przyjęto na festiwalu w Wenecji, a następnie posypała się lawina mniej lub bardziej ważnych nagród, ze Złotymi Globami na czele, a zapewne i na ceremonii wręczenia Oscarów będzie ciekawie. Czy zasłużenie? Jeszcze jak!

04.03.2018Recenzje

"La La Land". Przesłuchajcie ścieżkę dźwiękową hitu z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone [ZDJĘCIA]

Oficjalny soundtrack do "La La Land" – jednej z najbardziej oczekiwanych premier kinowych nadchodzącego roku - dostępny już w serwisach cyfrowych! "La La Land", w którym w rolach głównych wystąpili Emma Stone i Ryan Gosling, trafi do polskich kin 20 stycznia. Tego dnia płyta pojawi się także w sklepach muzycznych, ale my już teraz zachęcamy do przesłuchania albumu w ulubionych serwisach!

14.12.2016La La Land

"La La Land" zachwyca krytyków w Wenecji! Kiedy film trafi do polskich kin?

Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” przedstawia muzyczną opowieść tym razem w znacznie lżejszym tonie. Najnowszy obraz Damiena Chanelle’a La La Land otworzył tegoroczny, 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji i zachwycił krytyków! Sprawdźcie, kiedy produkcja trafi do polskich kin,

03.09.2016La La Land

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×