"Damy i wieśniaczki.PL". Czy Tomasz Niecik zrobi z wieśniaczki gwiazdę disco polo? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny odcinek programu telewizji TTV pt. "Damy i wieśniaczki.PL". Tym razem gościem specjalnym odcinka będzie Tomasz Niecik, którego zobaczymy w roli nauczyciela! Czy dzięki jego wskazówkom wieśniaczka Monika zrobi karierę w disco polo?

Multimedia

"Damy i wieśniaczki.PL" w czwartki o godz. 22:00 w TTV!

Anna Łubniewska to ceniąca sobie niezależność kobieta sukcesu. Na co dzień z powodzeniem prowadzi własną agencję eventową oraz myjnię samochodową. Dama uwielbia wielkie przestrzenie, dlatego jej wrocławska rezydencja ma, bagatela, 500 m2. Anna jest kobietą światową, pasjonatką kultury francuskiej, która Paryż traktuje jak swój drugi dom. Jak właścicielka luksusowej rezydencji poradzi sobie w domku bez bieżącej wody, toalety i centralnego ogrzewania? Czy przygotowane przez nią wyrafinowane danie zasmakuje partnerowi wieśniaczki? Jak, przyzwyczajona do bycia szefową, Anna odnajdzie się w roli szeregowego pracownika?

W miejscowości Buczek niedaleko Łodzi mieszka wieśniaczka Monika. Kobieta z rodziną żyją w 12-metrowym pomieszczeniu gospodarczym, które zaadaptowali na swój dom. Żeby utrzymać najbliższych, Monika pracuje na taśmie, a także dorabia w okolicznych gospodarstwach. Wieśniaczka uwielbia śpiewać, marzy o tym by zostać gwiazdą disco polo. Jak gustująca w prostej kuchni Monika zareaguje na egzotyczne danie, którego nigdy nie miała okazji próbować? Czy jej umiejętności wokalne oraz ruch sceniczny doceni Tomasz Niecik, jedna z największych gwiazd disco polo? Jak otwarcie mówiący o swoich preferencjach seksualnych przyjaciel Damy zostanie odebrany przez Wieśniaczkę?

Kolacja finałowa będzie dla obu bohaterek możliwością wymiany doświadczeń. Co najbardziej zapadło im w pamięć? Czy zdecydowałyby się zamienić życiami na dłużej niż trzy dni? Jak oceniają swój udział w programie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bea (gość)

    Ja też.!

    24.08.2017 12:12
  • Karolina Galant ; z Sanoka (gość)

    Lubię : disco polo.!

    16.08.2017 14:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×