"Damy i wieśniaczki.PL". Paula Tumala rozstała się z ojcem swoich rocznych córeczek! Piękna modelka przeprowadza się do Warszawy!

Paula Tumala kilka lat temu popularność zdobyła jako piękna Słowianka Donatana. Później kontynuowała karierę jako modelka, jednak w ostatnim czasie jest pełnoetatową mamą, bowiem wychowuje swoje dwie córeczki. Teraz modelka rozstała się z ojcem swoich bliźniaczek!

Multimedia

Paula Tumala to jedna z najpiękniejszych polskich celebrytek. Popularność przyniosła jej współpraca z Donatanem i liczne występy telewizyjne, jak chociażby w programie "Damy i wieśniaczki.PL", ale jej fani pokochali ją za niesamowitą szczerość i bycie sobą.

Tumala już nie raz pokazała, że jest normalną dziewczyną. W styczniu 2020 roku została mamą bliźniaczek, które z dumą prezentuje w swoich mediach społecznościowych. Gdy opowiada o rodzicielstwie, to robi to z normalnej, niczym nie pudrowanej, perspektywy, pokazując wszelkie blaski i cienie bycia mamą. Widać, że Tumala ma do siebie ogromny dystans i mówi po prostu jak jest.

Naga Paula Tumala wspiera Strajk Kobiet! W komentarzach zachwyt!Zobacz więcej

Nie inaczej jest tym razem. Modelka opublikowała na swoim Insta Story wpisy, które sugerują, że w jej życiu osobistym nie jest dobrze. Mogliśmy przeczytać wpisy o treści:

Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana – napisała, po chwili dodając: – Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam oczywiście z Waszym wsparciem. (...) Znowu się pomyliłam. (...) Damy radę!!!

Jak ustalił portal Jastrzabpost.pl, Paula Tumala rozstała się właśnie z ojcem swoich córek, łódzkim biznesmenem Karolem. Modelka nigdy nie mówiła wiele na jego temat i właściwie jedynie wiadomo, że razem byli cztery lata i właśnie dla mężczyzny przeprowadziła się do Łodzi. Teraz Tumala zamierza wrócić do Warszawy, gdzie samotnie będzie wychowywać swoje córki.

Kibicujemy i życzymy siły!

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • karol kivpovln jcopd ndcodpl (gość)

  jkdcpkldn ckpdvkdcklmdxkcplx cbnjkxpcl;kn bcnjkolxkcmn na njkclnxjkcp ,ckxl,ncxdkcplndxc kpxdln nkcklxpxmjc kpxolk cnxsk do kdjcvpfdlkv njodcvln kcdjkcpdjlckdplvnjkpcdjlncjdpnk vdnjkvpdncb ndjoclk mdbnjckpdlkv dnjkp zadvmdpkmn vdkvp kmdjk ck dpvmndkpvldmjkcpdln jvk[plndmjkc[dkmcjd kdv pdlnvjkdpln vdmk[pld ,cndk[c;kdlmjvdp kdpcnldcjpdlncjk jcdkvpldcjv pdlcnvjl plnvdjkpvdkjckdplnmsdjkpc zahfcdkbvdhovkbjdho ojocdckdbocodkcb wejvokd bcnfjolk vbnhdjvlndcj kdpclndocn dnoj jodlcnjdonka

  23.02.2021 18:28
 • karina kopnkpjnbno lkpknlkpn (gość)

  kaszf kmjvfpf, fplkmvjkdpvln njkvpklmnfmvkp[ zdfpdlmfckdplnfjvdkfpflncmjdkplc, vdnmjkpv[dpl nvmjdkpoln cdkplncvdkplv ndmkp azsokdlc, dnvpldnvjpdlnv cfbfplmbplmbjf kjfovjjfpjovnjf kovplnfmjkpln vjkfpvjlmfp voknfjk vplndvjkplnvjkfpjolnv okvfplmjfpbl asfklvbf ljmcok dvnjodflnvjpdnv fvknfjkpvnf jvolfknvfk nvjofjvnf okvfnjvokfn jvkpflnvjfokjv njfokvm fnjvolfnjvpfkbvnjfov hkicvhj okbvdivb hej ncjdkjlnkcdokoci kjnkdxjc okd jdvckdbnvjoldk bvnjdplncjdjnkv bndjockdn bncjodkb cbnjdpc;kljndhojc

  23.02.2021 18:25
 • Wiola (gość)

  Domyśl się

  23.02.2021 18:25
 • He (gość)

  To ona w końcu jest dama czy kurwa wieśniaczka?

  23.02.2021 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×