"Damy i wieśniaczki.PL" sezon 3, odcinek 1. Powiększone usta i biust kontra praca na wsi. Co się wydarzy w programie TTV? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Jeden z największych hitów telewizji TTV, program "Damy i wieśniaczki.PL" powraca z nowym sezonem! Co się wydarzy w nowych odcinkach? Sprawdźcie!

Multimedia

"DAMY I WIEŚNIACZKI.PL" - PREMIERA W CZWARTEK, 30 SIERPNIA, O GODZINIE 22:00 NA ANTENIE TTV

W nowym odcinku "Dam i wieśniaczek.PL" poznamy prawdziwą damę z Częstochowy, która nie ukrywa, że ma powiększone usta oraz biust. Dziewczyna wręcz się tym szczyci, a na co dzień uwielbia opływać w złocie.

Jak w tym barwnym świecie odnajdzie się wieśniaczka z Pomorza? Z pewnością będzie to dla niej wyzwanie, zresztą dokładnie tak samo jak dla damy...

Chcesz jechać na Ukrainę, żeby zostać "Damą i wieśniaczką"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest z polkami i w Polsce!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki?

Co się wydarzy w 5. sezonie programu? Co dalej z Dagmarą? Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    Dlaczego te przydrożne dziewuchy , nazywacie domami ? Prawdziwa dama gołą d..ą nie świeci .

    25.01.2019 17:25
  • Luiza (gość)

    Polki z dużej litery !!!!!!

    06.09.2018 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×