"Damy i wieśniaczki.PL" sezon 3, odcinek 6. Dama wyrzuca gnój w futrze! Czy pomogą jej strażacy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Przed nami 6. odcinek 3. sezonu programu "Damy i wieśniaczki.PL". Tym razem spotkamy się z damą Kariną i wieśniaczką Miłką. Która z pań lepiej odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Sprawdźcie, co wydarzy się w 6. epizodzie programu "Damy i wieśniaczki.PL".

Multimedia

"DAMY I WIEŚNIACZKI.PL" - PREMIERA W CZWARTEK, 27 WRZEŚNIA, O GODZINIE 22:30 NA ANTENIE TTV

W tym odcinku "Dam i wieśniaczek" poznacie damę Karinę i wieśniaczkę Miłkę, które na 3 dni wywrócą swoje życie do góry nogami. Dama Karina musi dotrzeć na wieś, a jej budżet to 25 zł. Niestety zostało jej tylko 5 zł, jest noc a do docelowej wioski pozostało jeszcze kilkanaście kilometrów. Jak w takiej sytuacji poradzi sobie dama? Sama sobie nie poradzi, ale na szczęście z pomocą przybędzie jej pobliska Ochotnicza Straż Pożarna!

Trenerka personalna jedzie do Klusajn. Gdzie wieśniaczka spotyka się z mężem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Codzienne obowiązku wieśniaczek zwykle przyprawiają o dreszcze damy. Czasem nawet wywołują mdłości... Tak było właśnie w przypadku Kariny. Kiedy przyszedł czas na wykonanie jej pierwszego zadania, ubrała się w eleganckie i bardzo drogie futro, jak na damę przystało, i wyruszyła na poszukiwanie przygód. Brat wieśniaczki zaprowadził ją do obory, gdzie miała wyrzucić gnój od podopiecznych Miłki - świń. Jak to się skończyło? Dama w popłochu uciekała szukając ustronnego miejsca!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×