"Dance, Dance, Dance 2". Anna Karczmarczyk miała prowadzić show TVP2! Dlaczego się nie zgodziła?

Anna Karczmarczyk doskonale radzi sobie w 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Okazuje się jednak, że zanim dostała propozycję wzięcia udziału w show TVP2, mogła zostać jego prowadzącą! Dlaczego się nie zgodziła?

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 3. w sobotę, 14.03.2020 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Anna Karczmarczyk zachwyca w 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Jej tańce - zarówno solo, jak i w duecie z przyjacielem, Mateuszem Łapką - są doskonale oceniane przez jurorów programu i chętnie oglądane przez widzów. Jak doszło do tego, że aktorka pojawiła się w show TVP2?

Anna Karczmarczyk tańczy jak Beyoncé i przyznaje: Mówili, że jestem za grubaZobacz więcej

- Namawiano mnie od zeszłej edycji. Wtedy nie miałam czasu, choć wszyscy wiedzą, że jeśli chodzi o taniec to ja jestem pierwsza - wskazuje Anna Karczmarczyk. - Już wtedy zaciekawił mnie ten format. Proponowano mi udział w innej roli, np. jako prowadząca, ale wtedy nie dałabym rady zaangażować się w ten program na sto procent - dodaje.

Teraz na szczęście udało się, a na udział w show u boku Ani zdecydował się jej wieloletni przyjaciel, także aktor, Mateusz Łapka. - Gramy razem w Teatrze Kwadrat. Kiedy podjęłam decyzję, żeby wziąć udział w "Dance, Dance, Dance", złapałam Mateusza w trakcie spektaklu, był wtedy przebrany za kobietę - zdradza Karczmarczyk. Jaka była reakcja Mateusza? Zobacz wideo!

Anna Karczmarczyk nie bała się zagrać w tak kontrowersyjnej produkcji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×