"Dance, Dance, Dance 2". Anna Karczmarczyk porównuje program TVP2 do "Tańca z gwiazdami". Dzięki Mateuszowi Łapce teraz też wygra?

Anna Karczmarczyk ma już za sobą jedno zwycięstwo w tanecznym programie telewizyjnym. Teraz także razem z Mateuszem Łapką zbierają świetne recenzje swojego tańca. Jaka jest różnica między "Tańcem z gwiazdami" a "Dance, Dance, Dance"?

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" w soboty o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka wyrastają na faworytów 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Ich tańce - zarówno w duecie, jak i solówki - są wysoko oceniane przez jurorów i nie ulega wątpliwości, że to właśnie ta para ma spore szanse na zwycięstwo. Zwłaszcza, że Ania wie, jak wygrywać taneczne programy telewizyjne.

Anna Karczmarczyk miała prowadzić show TVP2! Dlaczego się nie zgodziła?Zobacz więcej

Wiosną 2016 roku, Anna Karczmarczyk wystąpiła w 5. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Jej partnerem był Jacek Jeschke, z którym dotarła do finału i zdobyła Kryształową Kulę. Tak jak wtedy, także teraz aktorka pokazuje, że taniec ma we krwi. Wskazuje jednak, że występy w "Dance, Dance, Dance" różnią się od tych z "Tańca z gwiazdami".

- Jeżeli tańczysz we dwójkę, zawsze masz wsparcie - poskreśla. - Jeżeli ty masz zaćmę i nie wiesz co się dzieje, gdzie jesteś i o co chodzi, to masz tę drugą osobę, która zawsze wie lepiej, ma ogromne doświadczenie i jest w stanie sprawić, że wszystko wygląda tak, jak powinno (...) Jeżeli jesteś sama na scenie - wszystko zależy tylko od ciebie - dodaje. Co jeszcze o swoim udziale w show TVP2 powiedzieli nam Ania i Mateusz? Zobacz wideo!

Anna Karczmarczyk jest łysa! Aktorka pokazała, jak wygląda bez włosówZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aaa (gość)

    Trochę za dużo tej Idy. Wszędzie teraz idą, może na tancu się zna, ale sama nie wie czego chce od uczestnikow. Jako prowadząca pnś to jakiś dramat. Nie umie się wypowiedzieć poprawnie A szkoda bo program spada przez to. Natomiast mucha jeszcze gorszy dramat. Pierwsza edycja 100 razy lepsza

    29.03.2020 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×