"Dance dance dance 2" odcinek 4. Krzysztof Jonkisz przerwał swoją solówkę! Uczestnicy w szoku! Co powiedzieli?

W 4. odcinku programu "Dance, dance, dance" będziemy świadkami bardzo przejmującej sceny! Uczestnicy programu będą bardzo mocno przeżywać przerwany występ Krzysztofa Jonkisza... Sprawdź ich komentarze!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 4. SOLÓWKI w sobotę 28.03 o godz. 20:35 w TVP2 - sprawdź program tv

Już dziś zobaczymy premierowe solowe występy uczestników drugiej edycji programu "Dance, dance, dance"! W pewnym momencie będziemy świadkami przejmującej i dramatycznej sceny!

Anna Karczmarczyk porównuje program TVP2 do "Tańca z gwiazdami". Dzięki Mateuszowi Łapce teraz też wygra?Zobacz więcej

Najmłodszy uczestnik tegorocznej edycji, 19-letni Krzysztof Jonkisz, nie dokończy swojej choreografii do utworu Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It”. - Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - wyznaje przed kamerą.

Dla pozostałych uczestników show będzie to wielki szok! Wszyscy bardzo mu kibicowali. - Wszyscy czekaliśmy na tę solówkę. On tańczy to świetnie - mówi Anna Karczmarczyk. - Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste - dodaje Mateusz Łapka.

Emocje będą tak wielkie, że w pewnym momencie Krzysztof Jonkisz będzie potrzebował nawet pomocy medycznej. Jego przerwany występ oraz inne solówki uczestników "Dance, dance, dance" zobaczymy już dziś o 20:35!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ojej (gość)

  Rozpłakało się dzieciątko :((( A Mucha dała mu 8.5... Ale nie, to nie było z litości!

  29.03.2020 19:03
 • Widzka (gość)

  Kto pisze mowy dla Muchy -ośmiesza się ta kobieta wygląda jak pokurcz .Trzymać ramę p Mucho!.Skąd tyle wiary w to co pani wygaduje..

  28.03.2020 23:33
 • Violka (gość)

  Zamiast ich motywować to zniechęcają ich do zabawy i tańca . W pierwszej edycji wszyscy chcieli tańczyć nikt nie uciekał ze sceny! To ma być zabawa A tylko słyszy się krytykę aż odechciewa się oglądać. EWA WRÓĆ!!!! DODAJ UCZESTNIKOM WSPARCIA I DAJ POZYTYWNĄ ENERGIĘ.

  28.03.2020 22:36
 • Aga (gość)

  Mucha jesteś żenująca ze swoimi ocenami

  28.03.2020 21:32
 • Doktorek 1976 (gość)

  Do Kuby to jej bardzo daleko, pomimo że z Nim była ,ale jakie Ona ma pojęcie o Tym co dzieję się w tym programie, tyle co o aktorstwie. No nie M jak miłość.

  28.03.2020 21:24
 • Zdziwiona (gość)

  Co się stało z tym programem ? Sfrustrowani uczestnicy tracą chęć do dalszych występów. Chyba jednak to wina źle dobranych jurorów. Anna Mucha nie jest profesjonalistką, bardzo amatorsko zajmowała się tańcem, a w sposób obcesowy, czasami beszczelny na wzór Kuby Wojewódzkiego ocenia taniec. Tylko niestety brakuje jej Kuby finezji, lekkości, błyskotliwości. Jej wypowiedzi są ciężkie i ciągle krytykujące, a oceny niższe od tych, które proponują zawodowcy. Myślę, że na miejscu uczestników również byłabym zniechęcona. To bardzo nieudana edycja pełna rozczarowań.

  28.03.2020 21:15
 • Doktorek 1976 (gość)

  Mucha jakie Ty masz kwalifikacje żeby oceniać innych, kto Ci tyle zapłacił żeby udawać taką su..!

  28.03.2020 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×