"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 4. Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny w trakcie solówki! Co się stało?

Tak dramatycznej sytuacji w tanecznym "Dance, Dance, Dance" jeszcze nie było. Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny w trakcie swojego solowego występu w 4. odcinku. Co się wydarzyło? Zobacz przedpremierowy fragment.

Multimedia

Podczas solówek z czwartego odcinka „Dance Dance Dance” 19-letniemu Krzyśkowi Jonkiszowi przyszło zmierzyć się z przebojem Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It”. W trakcie występu, który będziemy mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę, brat Rafała Jonkisza nagle przestał tańczyć. Po kilkunastu sekundach przerwano nagrania.

Tak fajnie zaczął. Szkoda… - powiedział poruszony Robert Kupisz.

Nastolatek zszedł ze sceny i opuścił studio w towarzystwie starszego brata. W naszym wideo możecie zobaczyć wydarzenia zza kulis oraz reakcje jurorów i pozostałych uczestników, którzy byli wstrząśnięci całą sytuacją.

Przemysław Cypryański dyskutuje z jury! Jego duet z Rafałem Mroczkiem nie był już taki dobry?Zobacz więcej

Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - mówił zapłakany Krzysztof Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Czy to wydarzenie przekreśli dalszy udział braci Jonkisz w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Tuż przed solowymi występami uczestników, o godzinie 20:00, widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najciekawszych momentów z Duetów emitowanych w ostatnią sobotę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta Jędrzejczak (gość)

    W pierwszej edycji Dance Dance Dance.Gdy zobaczyłam pierwszy odcinek.Pomyślałam niech wygra Wiktoria z Mateuszem i mi się udało.Teraz chcę żeby wygrali Pamela z Mateuszem.Zobaczymy czy mi się uda.

    28.03.2020 06:25
  • Marta Jędrzejczak (gość)

    Nie mogę się doczekać występu Krzyśka mam nadzieję że nie będzie ostatni

    28.03.2020 06:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×