"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 5. Anna Mucha i Ida Nowakowska rywalizują o jednego z uczestników?! "Dawaj te kudły!"

W sobotnim odcinku "Dance, Dance, Dance" jurorki będą walczyły o atencję jednego z uczestników. Zobacz fragment zabawnej wymiany zdań między Anną Muchą a Idą Nowakowską!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 5. SOLÓWKI w sobotę, 18.04.2020 o godz. 20:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji "Dance, Dance, Dance". W sobotę na parkiecie zatańczą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. Występ jednego z panów doprowadzi do zabawnej przepychanki słownej między Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej.

Anna Mucha faworyzuje Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego?! Internauci krytykują nową jurorkę!Zobacz więcej

- Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas - zachwyciła się Anna Mucha.
- Dla mnie. Przysięgam, widziałam jak patrzył się mi w oczy - skwitowała podekscytowana Ida Nowakowska.
- Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie - przekomarzały się jurorki "Dance, Dance, Dance".
- Do mnie te buziaczki - krzyczała rozbawiona Ida, która w pewnym momencie usłyszała od koleżanki z jurorskiej ławy: - Dawaj te kudły, dawaj… - śmiała się Anna Mucha.

Który uczestnik wywołał takie reakcję jurorek? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:35 w TVP2. W tym odcinku pożegnamy jedną z par, która przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale 25.04.2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji "Dance, Dance, Dance". Wielki finał będzie realizowany w studiu "Pytania na Śniadanie". Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

FINAŁ odbędzie się wcześniej! Widzowie zdecydują, która para wygra 2. edycję! Uczestnicy jeszcze zatańczą? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×