"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 5. Nie będzie solówek w sobotę, 11 kwietnia 2020 w TV! Kiedy kolejny odcinek show TVP?

W związku z pandemią koronawirusa, wstrzymano nagrania "Dance, Dance, Dance 2" i podzielono emisję tych odcinków, które już powstały. Niestety nie zobaczymy jednak kolejnego odcinka w sobotę, 11 kwietnia. Dlaczego? Kiedy solówki z 5. odcinka zostaną pokazane w telewizji?

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 5. SOLÓWKI w sobotę, 18.04.2020 o godz. 20:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Od połowy marca nagrania większości programów rozrywkowych zostały wstrzymane. "Dance, Dance, Dance" powstaje jednak z wyprzedzeniem, dzięki czemu cały marzec mogliśmy oglądać dalsze zmagania uczestników. Kolejnego odcinka, który był zaplanowany na 11 kwietnia, jednak nie zobaczymy.

Wysoki poziom i niezwykle wyrównana rywalizacja! Kto jest najbliżej odpadnięcia z programu? Zobacz więcej

Solówki z 5. odcinka zostaną pokazane tydzień później - w sobotę, 18 kwietnia o stałej porze. Ma to związek ze świętami wielkanocnymi. W Wielką Sobotę, zamiast "Dance, Dance, Dance", TVP2 wyemituje filmy - "Wzgórze nadziei" z Nicole Kidman i Renée Zellweger oraz "Wypisz, wymaluj... miłość" z Juliette Binoche i Clivem Owenem.

Przypomnijmy, że po ostatnich występach duetów "Dance, Dance, Dance", w tabeli wyników prowadzili Ania i Mateusz (77,5 pkt), a zaraz za nimi uplanowali się Pamela i Mateusz (73 pkt). Po solówkach z programem pożegnają się najprawdopodobniej Rafał i Przemek lub Rafał i Krzysiek (po 64,5 pkt). Solówki tańczyć będą: Ania, Mateusz, Rafał i Rafał.

Anna Karczmarczyk porównuje program TVP2 do "Tańca z gwiazdami". Dzięki Mateuszowi Łapce teraz też wygra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • JUDI (gość)

  Koszmar że nie ma dance dance dance bo moja ulubiona para z dance dance dance i moich bff to Pamela i Mateusz czyli FIT LOVERS

  14.04.2020 09:47
 • Julia Magda Bartys (gość)

  Trudno że się stało że nie ma programu

  08.04.2020 09:16
 • Agnieszka (gość)

  No i dobrze że nie będzie tego programu.

  07.04.2020 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×