"Dance, Dance, Dance 2". Olśniewające siostry Stankiewicz i radośni Fit Lovers, czyli uczestnicy na konferencji ramówkowej TVP

Elementem wiosennej ramówki 2020 w TVP2 jest 2. edycja programu "Dance, Dance, Dance". Uczestnicy show pojawili się na konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej. Jak się zaprezentowali? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 1. w piątek, 27.02.2020 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Nadchodzi 2. edycja programu "Dance, Dance, Dance". Tym razem swoje umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący "Pytanie na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Marcin Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci – Rafał i Krzysztof Jonkisz.

Kasia Stankiewicz prowokuje Annę Muchę: Śmiało możesz sobie poużywaćZobacz więcej

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko odbędzie się na scenie, wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

Uczestnicy trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszych szczegółach, odwzorować niezapomniane układy taneczne gwiazd. Zanim zobaczymy ich w telewizji, pojawili się na konferencji ramówkowej TVP. Oprócz uczestników byli także prowadzący - Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel oraz przedstawicielka jury, Ida Nowakowska. Jak się zaprezentowali? Zobacz zdjęcia!

Fit Lovers uczą się tańczyć z myślą o ślubie?! "To dla nas jedyna szansa"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kasia (gość)

  kto jest odpowiedzialny za udzial w juri muchy boze co za zenada nie da sie jej sluchac

  01.03.2020 13:13
 • Rendzia (gość)

  Mucha masakra po co ona tam!!! Nie mogę jej słuchać pustaczka

  29.02.2020 22:26
 • Moni (gość)

  Mucha dramat kto ją tam wziął

  29.02.2020 22:08
 • Ewcia (gość)

  Mucha zachowuje się jakby wszystkie rozumy posiadała. Znawczyni od siedmiu boleści.

  29.02.2020 21:31
 • mery (gość)

  Tragiczna Mucha, nie można jej słuchać!!!!

  29.02.2020 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×