"Dance, Dance, Dance 2". Rafał Jonkisz dumny ze swojego brata. Krzysztof Jonkisz bohaterem solówek 4. odcinka!

W 4. odcinku "Dance, Dance, Dance 2" doszło do zaskakującej sytuacji. W czasie swojego występu, Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny. Poczuł, że nie może dalej tańczyć. Ostatecznie wygrał z własnymi słabościami i stał się bohaterem odcinka!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" w soboty o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek "Dance, Dance, Dance". Po traumatycznym zdarzeniu Krzysztof Jonkisz ponownie wyszedł na scenę i zaprezentował solową choreografię. - Miałem w głowie, że widownia tak długo czeka na mnie. Chciałem im dać ile mogę, ile jestem w stanie - mówił oszołomiony Krzysiek tuż po zejściu ze sceny.

Krzysztof Jonkisz powstał jak feniks z popiołów! Czy ktoś musiał pożegnać się z programem?Zobacz więcej

Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz. - Jesteś dla mnie mistrzem - podsumował i dodał: - Wiele osób widzi tylko efekt końcowy a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca. - Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz - żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze - to była super solówka - oceniła Ida Nowakowska przyznając Krzyśkowi aż 8,5 punktu.

- Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś na scenę, bo bardzo by cię nam brakowało - powiedział tuż po występie 19-latka Robert Kupisz. Juror odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ. - Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji - mówił poruszony juror, który przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu.

- Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji - podsumowała Anna Mucha oceniając solowy występ 19-latka na 7 punktów.

Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof oceniają jury 2. edycji programu. "Niektóre wypowiedzi są mocne"Zobacz więcej

W przyszłą sobotę Krzysztof Jonkisz ponownie zatańczy na scenie „Dance Dance Dance”. Razem ze starszym bratem Rafałem zaprezentują choreografię do utworu „Shake a Tail Feather” z repertuaru The Blues Brothers. Na scenie zobaczymy również Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz duet Fit Lovers - Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magdalena Janczak (gość)

  To ona was Myślice na was ocenić Myślice na co mówi Ida skryżą z CE wy w finale dance wy nie na ocenić Zgodzić wiem na was i Myślice na i na to ona was na co mówi Ida

  18.04.2020 13:37
 • Magdalena Janczak (gość)

  To ona was Myślice na was ocenić Myślice na co mówi Ida skryżą z CE wy w finale dance wy nie na ocenić Zgodzić wiem na was i Myślice na i na to ona was na co mówi Ida

  18.04.2020 13:34
 • Magdalena Janczak (gość)

  Rafał zatańczył swoim Z Bratem Dance bo wy byli w finale dance nie się na to co mówi Ida was ocenić Myślice ze ona was Rani Skzywżi na co mówi Koronę rzeczy wiem ze bylice finale dance wy nie pzwolę was odeßć i Myślice ce razy 10 10 jeszcze was ocenić i Myślice nie na to Ona Ktrytkuje jest Idotką Gubią

  18.04.2020 13:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×