"Dance, Dance, Dance 2". Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof oceniają jury 2. edycji programu. "Niektóre wypowiedzi są mocne"

Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof wypowiedzieli się na temat jury 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Jak oceniają zamianę Ewy Chodakowskiej na Annę Muchę? Czy któreś wypowiedzi ich zabolały?

Multimedia

Rafał i Krzysztof Jonkisz o jurorach "Dance, Dance, Dance"

W 2. edycji "Dance, Dance, Dance" w jury zasiadają Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Anna Mucha, która w fotelu jurorskim zastąpiła Ewę Chodakowską. Już w 1. odcinku aktorka udowodniła, że nie będzie łagodną jurorką.

Kasia Stankiewicz prowokuje Annę Muchę: Śmiało możesz sobie poużywaćZobacz więcej

Anna Mucha nie przebierała w słowach oceniając taniec Aleksandra Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej czy Kasi i Anny Stankiewicz. Po premierowym odcinku 2. edycji show, w sieci pojawiło się sporo krytyki na temat jurorki i jej sposobu wypowiadania się. - Oglądałem pierwszą edycję i słyszałem jak oceniała Ewa (Chodakowska - przyp. red.). Teraz mamy Anię, no i Ania jest inną jurorką - wskazuje Rafał Jonkisz. - Mówi wprost i dzięki temu coś się dzieje - dodaje jego brat, Krzysztof.

Bracia przyznają jednak, że póki co, oceny jurorów były dla nich łaskawe. Czy pierwsze kontrowersje dotyczące Muchy utrzymają się w kolejnych odcinkach? Przekonamy się już wkrótce!

Anna Mucha faworyzuje Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego?! Internauci krytykują nową jurorkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×