"Dance, Dance, Dance 2". Tamara Gonzalez Perea żałuje, że jest prowadzącą, a nie uczestniczką show TVP?!

Tamara Gonzalez Perea jest nową prowadzącą "Dance, Dance, Dance". Niedawno brała też udział w "Tańcu z gwiazdami". Czy żałuje, że teraz prowadzi program, zamiast tańczyć? Jak ocenia przygotowania uczestników do występów w show TVP?

Multimedia

Tamara Gonzalez Perea prowadzącą "Dance, Dance, Dance"

W 2. edycji "Dance, Dance, Dance" prowadzącymi są Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea, która zastąpiła w tej roli Barbarę Kurdej-Szatan. Nie od dziś wiadomo, że gospodyni "Pytania na śniadanie" nie tylko świetnie się prezentuje, ale też znakomicie tańczy. Nie wolałaby być uczestniczką show TVP?

Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała w show. Wypadła lepiej niż Basia Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Wiosną 2019 roku Tamara brała udział w innym tanecznym programie w konkurencyjnej stacji. W parze z Rafałem Maserakiem w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odpadła tuż przed finałem i zajęła 3. miejsce. Z odcinka na odcinek pokazywała, że taniec płynie w jej krwi. Czy tęskni za wielogodzinnymi treningami?

- Z perspektywy czasu, powiem szczerze, że cieszę się, że jestem teraz w innej roli, dlatego że wiem, jak duże jest poświęcenie dla takiego programu. Czuję się fantastycznie w roli współprowadzącej i cieszę się, że mogę wspierać te duety i służyć im dobrą radą - podkreśla Gonzalez Perea. Czy według niej przygotowania do "Dance, Dance, Dance" są bardziej wymagające niż te do "Tańca z gwiazdami"? Zobacz wideo!

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański najlepsi po 1. odcinku! Wygrają 2. edycję show TVP2?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • AniaM (gość)

    Tamara, jesteś piękna kobietą, ale czy zawsze musisz mieć cycki na wierzchu? No i zgadzam się z przedmówcą - więcej spontaniczności, bo trochę sztucznie się prezentujesz:( Poza "tancerzami" wszyscy inni również powinni pracować nad sobą 😉

    25.04.2020 20:48
  • Dron (gość)

    Pani Pamela jest piękna kobieta , ale niestety niezbyt dobrze wychodzi jej prowadzenie tego programu . Jest za mało spontaniczna i zdecydowanie za cicho mówi . I tak jest zdecydowanie lepsza od pani Kurdej- Szatan

    15.03.2020 13:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×