"Dance, Dance, Dance 3". Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola zastąpią Annę Muchę i Roberta Kupisza w tanecznym show TVP!

Właśnie poznaliśmy nazwiska jurorów 3. edycji programu "Dance, Dance, Dance", czyli tanecznego show TVP, które okazało się prawdziwym hitem. Sprawdźcie, kto zastąpi Annę Muchę i Roberta Kupisza!

Multimedia

"DANCE, DANCE, DANCE 3" - JURY

Jak co roku taneczny show TVP2 dostarcza wielu emocji. Przez kilka ostatnich tygodni media rozpisywały się na temat nowych uczestników, prowadzących oraz jurorów, których zobaczymy w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

O ile udało się już poznać gwiazdy, które będą odwzorowywać niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie oraz prowadzących, którzy także występowali na scenie „Dance Dance Dance” w poprzedniej edycji, o tyle cały skład jury był trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili.

Joanna Jędrzejczyk jurorką w programie TVP? Internauci zareagowali ostrą krytykąZobacz więcej

Od marca 2021 roku taneczne poczynania gwiazd oceniać będą:

Ida Nowakowska, którą widzowie mogą oglądać od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji.

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017).

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w „Dance Dance Dance” widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show. W nowej edycji „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu. Baczne obserwacje choreografa z pewnością znajdą odzwierciedlenie w ocenach tanecznych poczynań uczestników.

Uczestnicy nowej edycji programu na nowych zdjęciach! Roksana Węgiel już jest faworytką?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że na parkiecie trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zatańczą: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • przy niestety spadającym poziomie produkcji tvp ten program jest jeszcze całkiem całkiem (gość)

    Równocześnie jednak ilość roszad przy tym sezonie jest naprawdę duża. 1. Jeszcze kilka miesięcy temu na wikipedii była informacja, że wiosną ma zostać wznowiony Star voice. Teraz okazuje się, że będzie 3 sezon DDD, a Star voice wróci, ale jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie. 2. Bardzo szkoda, że z jury odchodzi Robert Kupisz. Był moim ulubionym jurorem w DDD, profesjonalnym i kulturalnym. 3. Robienie gwiazdorskiej pary z uczestników programu Rolnik szuka żony to lekka przesada. Miano gwiazdy można nadać aktorowi, wokaliście, sportowcowi, dziennikarzowi. Może go mieć także ktoś kto wygra talent show czyli zasłynie ze swoich umiejętności. A tutaj...? 4. Zmiana całego duetu prowadzących. Rozumiem, że wybrano ich jako osoby mające doświadczenie z tego pr. w roli uczestników, ale nie wiem czy to do końca trafione. W końcu odpadli dość wcześnie. I to głównie za sprawą słabo radzącej sobie na scenie Małgorzaty Tomaszewskiej. 5. Nowi jurorzy. Agustin to zrozumiały wybór w miejsce Roberta. Niegdyś tancerz turniejowy, choreograf, nauczyciel tańca mający doświadczenie jako juror. Natomiast Joanna Jędrzejczyk to zdumiewający wybór. Nie wiem czy nie lepsza byłaby choćby Kasia Cichopek jako zwyciężczyni TZG. No, ale zobaczymy. Joanna jako sportowiec ma świadomość ciała i kondycję więc może oceniać uczestników pod tym kątem. Pewnie zerknę na ten pr. głównie ze względu na Damiana Kordasa. Ciekawe czy wygra kolejny program. Jest zdolny więc może tak. Byłaby to już jego czwarta wygrana.

    16.02.2021 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×