"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 3. Olga Łasak i Paweł Cieślak pokonani przez chorobę! Aż cztery osoby pożegnały się z programem

Za nami 3. odcinek nowej edycji "Dance Dance Dance". Kolejne choreografie zostały ocenione przez surowego Agustina Egurrolę, Idę Nowakowską oraz Joannę Jędrzejczyk. W 3. odcinku "Dance, Dance, Dance 3" pierwsza para pożegnała się z programem.

Multimedia

"Dance Dance Dance 3" odcinek 3. - Co się wydarzyło? Kto odpadł z programu?

Olga Łasak i Paweł Cieślak przeszli koronawirusa. Duszności uniemożliwiały im dalsze treningi, dlatego para zdecydowała się opuścić program. -Życie napisało inny scenariusz, decyzja została podjęta przez lekarza, życie, rozsądek - mówiła wzruszona Łasak. Odchodząc z programu Olga i Paweł przekazali 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych.

Punkty zostały wyzerowane, a rywalizacja rozpoczęła się od początku. Na pierwszy ogień w 3. odcinku "Dance Dance Dance 3" poszli: Ola Nowak i Damian Kordas, którzy zmierzyli się z szybką choreografią z musicalu "Footloose". -Wkradły się błędy, na plus jest to, że w miarę było to w muzyce - ocenił Egurrola. Ich występ został oceniony na 18 pkt.

Olga Łasak i Paweł Cieślak zrezygnują z dalszego udziału w show? Co się stało?Zobacz więcej

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka dostali dziś country i piosenkę "These Boots Are Made for Walkin". Choreografia z teledysku Jessiki Simpson okazała się dla nich bardzo wymagająca. -Ania ma to doświadczenie taneczne, korzystaj z Ani, to jest wielki kapitał - stwierdziła Ida Nowakowska. Suma punktów - 18! Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak zatańczyły dziś układ z "Temperature" Seana Paula. -Ten styl tańca trochę nas zawstydza - przyznała szczerze Roxie. -Początek się nie udał, absolutnie poza muzyką, jeśli chodzi o Oliwkę widzę ogromny postęp, natomiast Roxie... - krytykował Agustin Egurrola. Dziewczyny w sumie zdobyły 19,5 pkt.

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy walczyli z choreografią z musicalu "Grease". -Zabrakło mi zabawy, pociągnięcia za emocją, jesteście poprawni - powiedziała Joanna Jędrzejczyk. -Dałem mało tańca i to miała być perła... - kręcił nosem Agustin Egurrola. W sumie zdobyli 15 punktów.

"Murder on the dancefloor" to utwór, do którego zatańczyli w 3. odcinku "Dance Dance Dance 3" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Od początku mieli problem z podnoszeniem. -Widać, że jesteście bardziej świadomi tego, gdzie stawiacie stopy, oswajacie się z tym - oceniła Ida Nowakowska. -Z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej - dodał Agustin Egurrola. Ich suma punktów to 16.

Agustin Egurrola to juror, którego należy się bać? Marta Paszkin i Paweł Bodzianny nie pozostawiają złudzeń!Zobacz więcej

Przyszedł czas na występy solowe. Marta i Paweł oraz Gosia i Robert walczyli dziś o pozostanie w programie. Ola Nowak zatańczyła do utworu z musicalu "Burleska". Małgorzata Opczowska tańczyła do "Sax". Roksana Węgiel tańczyła do hitów Rihanny, Paweł Bodzianny w solówce wcielił się w Willa Smitha, Staszek Karpiel-Bułecka musiał stać się królem imprezy w rytmie "Juicy Wiggle".

W 3. odcinku "Dance, Dance, Dance 3" odpadli: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • start emisji całego programu przesunięty był przez zakażenie w ekipie (gość)

    i teraz widać dokładnie jak to było. Odcinki 1-2 były nagrane przed tą sytuacją, a kolejne już po.

    10.04.2021 13:48
  • Xxx (gość)

    Ten program to jest totalna ustawka, a już noty dla "rolników" tragedia, tańczą najgorzej, jak dwa kolkin a lepsi uczestnicy oceniani są duuuzzzo gorzej, a ta cała Marta (rolniczka), masakra wielka celebrytka na siłę, żenada i jeszcze raz żenada

    10.04.2021 08:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×