"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 3. Taneczne show TVP nie zostanie pokazane w Wielki Piątek! Dlaczego? Kiedy nowa data emisji? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "Dance, Dance, Dance 3". Program znika z anteny TVP, ale na szczęście tylko na tydzień! Dlaczego? Sprawdźcie!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 3 - emisja w piątek, 9 kwietnia, o godzinie 20:35 na antenie TVP 2

Telewizja Polska nie wyemituje dziś trzeciego odcinka "Dance Dance Dance"! Dlaczego?

W ubiegły piątek widzowie mogli oglądać drugi odcinek tanecznego show "Dance, Dance, Dance 3". Na kolejne taneczne zmagania uczestników trzeciej edycji "Dance Dance Dance" fani będą musieli zaczekać tydzień. Ze względu na zbliżające się święta wielkanocne dzisiejszy odcinek nie zostanie wyemitowany. Widzowie zobaczą go już 9.04.2021 o godzinie 20:35 w TVP2. Dzisiaj za to widzowie będą mogli obejrzeć koncert "#Pasja2021".

Roksana Węgiel tańczy ze swoją najlepszą przyjaciółką. Kim jest Oliwia Górniak? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" żadna z par nie pożegnała się z programem, co może mieć wpływ na eliminacje w trzecim odcinku. Kto opuści program? Odpowiedź już w przyszły piątek o 20:35 w TVP2.

Przypomnijmy, że na parkiecie rywalizują Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Damian Kordas i Ola Nowak, Olga Łasak i Paweł Cieślak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Do tych wyżej i niżej (gość)

  Weźcie sobie ze 2 granaty z wyciągniętymi zawleczkami zapakujcie do d…ska i będziecie mieli rozrywkę 1 klasa.

  02.04.2021 21:22
 • Clickbajt (gość)

  Ale zrobiliście clickbajt!!! Twojej Twarzy też dziś nie będzie i jakoś nie piszecie, że Polsat anulował program xD

  02.04.2021 14:50
 • Tiamat (gość)

  doprawdy ,to jest na pewno wieeeeeeelki, żydowski piątek./ A nie są to Jare Gody, drodzy Słowianie? Dlaczego i kto zakazał nam naszej tożsamości? Ja i tak nieoglądam tego badziewia dance , w obcym języku nie rozumiem o co chodzi.A nie zakazano super dzieła zachodu pt. Magia nagości?

  02.04.2021 14:33
 • Gość (gość)

  Pytanie i odpowiedź w tytule. Zawsze w Wielki Piątek programy rozrywkowe mają przerwę w emisji i nie jest to nic dziwnego, więc nie ma z czego robić sensacji.

  02.04.2021 12:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×