"Dance Dance Dance 3" odcinek 7. Mnóstwo zachwytów, ale i krytyki. Kto odpadł?

Trzy pary walczyły o przejście do kolejnego etapu w "Dance Dance Dance 3". Punkty sprzed tygodnia odegrały istotną rolę. Kto odpadł w drugim półfinałowym odcinku "Dance Dance Dance 3"?

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 7. - co się wydarzyło?

W 7. odcinku programu "Dance, Dance, Dance 3" ponownie rywalizowały 3 pary. Pierwszym występem był taniec Oliwii Górniak i Roxie Węgiel, które zatańczyły do piosenki "California Gurls" Katy Perry i Snoop Dogga. Dziewczyny po występie podkreśliły, jak bardzo cieszą się, że w końcu mogły się pobawić w choreografii. Ida Nowakowska przyznała im aż 10 punktów! Tę samą ocenę dała im Joanna Jędrzejczyk! Powtórzył ją również najsurowszy juror, Agustin Egurrola!

Następny występ należał do Oli Nowak i Damiana Kordasa. Zatańczyli do piosenki Skrillexa, Diplo i Justina Biebera - "Where Are Ü Now". Zdecydowanie był to jeden z trudniejszych tygodni treningów dla tej pary. - Tu było bardzo dużo błędów. Ale błędy bym wybaczył, tylko tu nie było żadnej interpretacji- skomentował Agustin Egurrola. Para otrzymała za swój występ jedynie 18,5 punktu.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka wystąpili do piosenki "Versace on the floor" Bruno Marsa. Joanna Jędrzejczyk była zachwycona ich występem i przyznała im 10 punktów! Od Agustina Egurroli otrzymali 8 punktów, a od Idy Nowakowskiej aż 9.

Agustin Egurrola świętował Międzynarodowy Dzień Tańca! Fani byli zachwyceni!Zobacz więcej

Później przyszła pora na występy solowe. Jako pierwszy zatańczył Damian Kordas do piosenki "Dirty Diana" Michaela Jacksona. - Mi się podobało, bo widziałem w tobie walkę - stwierdził Agustin Egurrola i przyznał mocne 7 punktów. Łącznie za swój występ otrzymał 23 punkty. Następnie na scenie pojawiła się Oliwia Górniak z piosenką "A little party never killed nobody". - Zatańczyłaś naprawdę świetnie - przyznał Agustin Egurrola i dorzucił 9 punktów. Pozostałe jurorki przyznały po 10 i pod ich wpływem Agustin Egurrola ugiął się i również przyznał 10!

Jako kolejny wystąpił Stanisław Karpiel-Bułecka, zatańczył do piosenki "Let the sunshine in" z musicalu "Hair". Ida Nowakowska zauważyła, że w ten występ wkradło się trochę bałaganu. Mimo tego przyznała aż 8 punktów. Tyle samo przyznała Joanna Jędrzejczyk. Agustin Egurrola dorzucił 6 punktów. Później scena należała do Oli Nowak, która zatańczyła do "Ain't your mama" Jennifer Lopez. Agustin Egurrola przyznał mocne 7 punktów, Ida Nowakowska 8, Joanna Jędrzejczyk również 8.

Później na scenie pojawiła się Roksana Węgiel. Zaprezentowała bardzo emocjonalną interpretację utworu "The Greatest". Sama Roksana Węgiel nie mogła powstrzymać wzruszenia. Agustin Egurrola przyznał, że był to najlepszy taniec tej edycji. Łącznie za swój występ Roksana otrzymała mocne 30 punktów. Jako ostatnia wystąpiła Anna Matysiak z piosenką "Wrapped up". Za swój występ otrzymała 27 punktów.

Dziś z "Dance Dance Dance 3" odpadli Damian i Ola!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Damian i Ola odpadli tak zadecydował prezes kurski

    09.05.2021 11:56
  • Czyli jednak trochę wyszło tak jak zażartowało kiedyś jury, (gość)

    że Ania wniosła Staszka do finału. :) Równocześnie jednak Staszek bardzo się rozwinął. Solówki Roksany i Oliwii świetne. Zwłaszcza Roksany. Niestety wyszło trochę tak, że to Ola zawaliła sobie i Damianowi szansę na finał słabszym tańcem w duecie. Przykro tylko z powodu Damiana. On w tym tańcu w duo był lepszy i ze względu na niego mogli dostać ciut lepsze punkty. Tak żeby jego bardziej docenić. Szkoda, że z pierwszego miejsca przed tym odcinkiem spadli na trzecie. I to za sprawą słabszego dnia Oli, która dotąd szła jak burza. Wychodzi na to, że w tym duecie to Damian lepiej radzi sobie z własnymi kryzysami. Wygląda na to, że kiedy Damian ma słabszy dzień to i tak wypada lepiej od Oli w jej słabszym dniu. Szkoda, bo widziałam ich w finale. A może nawet jako zwycięzców, bo na ostatnim etapie decydują widzowie. Byłby to 4 wygrany przez Damiana program. Ale najwidoczniej wygrywa programy solo. Kiedy tylko on jest uczestnikiem to więcej zależy od niego. Co by nie mówić w półfinale były trzy realnie najlepsze duety. I to dobrze.

    08.05.2021 23:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×