"Dance Dance Dance 3". Starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą już w 1. odcinku! Czyj występ tak poróżnił jurorów?

Już w pierwszym odcinku trzeciej edycji "Dance Dance Dance" zaiskrzy między jurorami. Ida Nowakowska skrytykuje Agustina Egurrolę, który przyzna jednej z par tylko 4 punkty. Czyj występ tak poróżnił jurorów tanecznego show?

Multimedia

"Dance Dance Dance 3" odcinek 1. - co się wydarzy?

Po początkowych perturbacjach z powodu koronawirusa program „Dance Dance Dance” w końcu zagości na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 20:35. Na scenie zobaczymy taneczne zmagania sześciu duetów, które będą próbowały odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie klipów i filmów muzycznych. W pierwszym odcinku gwiazdy programu zatańczą układy m.in.: z przebojów kinowych „Mamma Mia!” i „Shall We Dance?” oraz z klipu „Bailamos” Enrique Iglesiasa.

Taneczny show powraca! Kiedy premiera nowych odcinków?Zobacz więcej

Po raz pierwszy taneczne wyczyny uczestników oceniać będzie jury w składzie Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, których mocno poróżni jeden z występów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną - zakomunikował debiutujący w roli jurora „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola.

Co?! - krzyknęła Ida Nowakowska.

Ty widziałeś to samo co ja? - pytała z niedowierzaniem jurorka.

Błagam cię! To było poprawnie zatańczone - wszedł w polemikę choreograf.

Poprawnie to nie jest źle - tłumaczyła poruszona Ida.

Do dyskusji włączyła się również Joanna Jędrzejczyk.

Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso - powiedziała zaskoczona oceną kolegi z jurorskiej ławy.

Czyj występ wywołał tak wielkie emocje wśród jurorów? Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Róża (gość)

  Egurrola chyba się zapomina,że to są amatorzy a nie którzy poraz pierwszy tańczą takie oceny to może dawać zawodowcom przykro mi się patrzyło tyle pracy wysiłku włożyli zamiast pochwalić to jest rozrywka a nie zawody. Popraw się Egurrola.

  21.03.2021 10:36
 • Hope (gość)

  2. I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn handsome package. For more detail visit ……………. Earn75.ℂℴℳ

  21.03.2021 06:52
 • Trochę pojecgali (gość)

  Strasznie srogie te noty były. Zapomnieli że oceniają amatorów

  20.03.2021 19:43
 • Augustin to żenada (gość)

  Agustin za bardzo krytykuje zachowuje się jak rozkapryszone dziecko

  19.03.2021 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×