"Dance, Dance, Dance 3". Sześć nowych duetów w wiosennej edycji. Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola debiutują jako jurorzy!

"Dance, Dance, Dance", taneczny show Telewizji Polskiej wraca w marcu nowym sezonem. W 3. edycji pojawią się nowe gwiazdy - ich taneczne zmagania będą oceniać nowi jurorzy. Do Idy Nowakowskiej dołączyli w tym roku Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Czego można się po nich spodziewać?

Multimedia

"Dance Dance Dance 3" premiera w piątek, 19 marca, o godz. 20.45 w TVP2!

Od kilku tygodni uczestnicy trzeciej edycji „Dance Dance Dance” trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie. W trzeciej odsłonie show umiejętności taneczne zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

"Taniec gwiazdami", "Dance Dance Dance" i inne polskie programy taneczne! Który najlepszy?Zobacz więcej

Poczynania gwiazd w 3. edycji „Dance Dance Dance” oceni jury w składzie:

Ida Nowakowska, która ocenia uczestników show od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich odsłon „Dance Dance Dance”.

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017).

Agustin Egurrola – człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Nowy juror jest związany z programem od pierwszej edycji. Agustin Egurrola jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy doskonale wiedzą, jak trudnym i wymagającym programem jest „Dance Dance Dance”. Duet występował w drugiej edycji tanecznego show TVP2. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Raj sprzedawczyków (gość)

    Powiedzmy sobie wprost egurrola jest tam tylko dlatego ze sprzedal sie i dawna stacje, ma w dupie przyjaciol dla niego kasa jest ponad wszystko dla mnie choreograff z niego marny tyle ze go telewizja promuje i lize 4 litery pan K. Bo ta osoba ktora ma wlasne zdanie ktora nie boi sie wspierac innych z rzadzacymi idiotami sa pietnowani w tvp i tracą prace tyle w temacie

    27.02.2021 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×