"Dance, dance, dance". Agnieszka Kaczorowska jurorką tanecznego show TVP?

TVP chce zrealizować polską wersję tanecznego show "Dance, Dance, Dance", w którym znani w towarzystwie profesjonalnych tancerzy będą musieli odtwarzać słynne choreografie z teledysków. Według najnowszych medialnych doniesień, tancerka Agnieszka Kaczorowska typowana jest na jurorkę "Dance, Dance, Dance".

Multimedia

"Dance, dance, dance" to holenderski format, który według medialnych doniesień przygotowuje na wiosenną ramówkę 2019 Telewizja Polska. Taneczne show ma przypominać "Twoją twarz brzmi znajomo". W programie znani w towarzystwie profesjonalnych tancerzy będą musieli odtwarzać słynne choreografie z teledysków. W każdym odcinku duet składający się z gwiazdy i tancerza zatańczy wspólną choreografię. Oprócz tego zaproszeni do programu celebryci będą musieli zaprezentować się w tzw. solówce, znanej chociażby z programu "You Can Dance".

TVP pozazdrościło Polsatowi? Przygotowuje nowe, podobne show! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Spekuluje się, że prowadzącą "Dance, dance, dance" zostanie Marcelina Zawadzka. Jak donosi również magazyn Flesz, w fotelu jurorki zobaczymy najprawdopodobniej Agnieszkę Kaczorowską, znaną widzom z "Tańca z Gwiazdami" oraz serialu "Klan". Plotki na ten temat podsyca również informacja o tym, że tancerka nie pojawi się w najnowszej edycji "Dancing with the stars".

Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości - tłumaczyła jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska.

Czy Agnieszka Kaczorowska rzeczywiście przyjęła ofertę jurorowania w nowym show TVP? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dens (gość)

  Żenada aby,, Kodziare,, promować w TVP to ma tak nasrane że szok...... 😎

  28.12.2018 10:35
 • Jola (gość)

  Co to ma być kogo wy się pytacie czy chcemy tę panią oglądać kto powiedział że ona ma być jurorka ??z jednej stacji do drugiej i same znawczynie końcu by się usmial

  27.12.2018 08:03
 • dora (gość)

  wygląda jak stara młoda

  26.12.2018 21:00
 • Gosc (gość)

  Ta to wszędzie się wkreci

  26.12.2018 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×