"Dance Dance Dance". Anna Mucha nie będzie jurorką w 3. edycji. TVP zerwała z nią współpracę! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

Anna Mucha nie będzie jurorką w 3. edycji "Dance Dance Dance". Aktorka przekazała w mediach społecznościowych, że jej przygoda z tym programem została niespodziewanie przerwana. Co się stało?

Multimedia

Już niebawem na antenie TVP będzie można oglądać 3. edycję "Dance, Dance, Dance". W nowych odcinkach widzowie zobaczą taneczne zmagania nowych gwiazd i celebrytów.

Na scenie "Dance, Dance, Dance 3" będą rywalizować: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony", Ola Nowak i Damian Kordas oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Uczestnicy nowej edycji programu na nowych zdjęciach! Roksana Węgiel już jest faworytką?Zobacz więcej

Jak się właśnie okazało, jurorką programu nie będzie już Anna Mucha. Gwiazda "M jak miłość" w poniedziałek (8.02) poinformowała w mediach społecznościowych, że jej przygoda z tym programem została przerwana.

Przerwana lekcja jurorowania. Program "Dance Dance Dance" to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać. Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją "zarządu TVP" moja przygoda z tym programem została przerwana - poinformowała aktorka.

Mucha podziękowała produkcji oraz dobrym duchom i ludziom z TVP. Przyznała jednocześnie, że jest zaskoczona decyzją władz TVP.

Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda.

Kto ją zastąpi w 3. edycji "Dance, Dance, Dance"? Tego na razie nie wiadomo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    to ta co tak mówiła że musi się przespać z kamerzystą żeby otrzymać dobrą role na planie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

    11.02.2021 12:18
  • olo (gość)

    to ta co tak mówiła że musi się przespać z kamerzystą żeby otrzymać dobrą role na planie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

    11.02.2021 12:17
  • postronny (gość)

    Bo ma cycki klapnięte.

    10.02.2021 12:10
  • Szkoda to wspaniała aktorka, trzymaj się Anno (gość)

    Szkoda to wspaniała aktorka, trzymaj się Anno!

    10.02.2021 08:57
  • Nowy (gość)

    Nie jestem zwolennikiem tego typu programów ,a ich jest coraz więcej (Rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia itp)

    10.02.2021 06:50
  • Adi (gość)

    Nie będę krytykował tych programów ,ale ogladać ich nie mam zamiaru !

    09.02.2021 23:44
  • Adi (gość)

    Nie będę krytykował tych programów ,ale ogladać ich nie mam zamiaru !

    09.02.2021 23:44
  • To Polska (gość)

    No i się elyty polskie kończą a takie ładne byli

    09.02.2021 23:07
  • dziadek wiagra (gość)

    To ta co publicznie się chwaliła ,ze kopulowała w samolocie.litości ,że takich dopuszczają do głosu żenada

    09.02.2021 17:49
  • Wypad (gość)

    Na ulicę burdy robić.

    09.02.2021 12:17
  • Kot prezesa (gość)

    Jak ja nie lubie tych muchof

    09.02.2021 12:15
  • Ola (gość)

    A pamiętacie jak hipokryci z pisu kilka dni temu gadali jacy to oni są przeciwko cenzurze? A z rządowej telewizji wylatuje się natychmiast za noszenie serduszka wośp albo za poparcie protestujących kobiet

    09.02.2021 11:20
  • Róża (gość)

    I bardzo dobrze bo głupia gęś.

    09.02.2021 10:41
  • Megi (gość)

    ...i bardzo dobrze ! pusty zadufany w sobie babsztyl!

    09.02.2021 10:28
  • nb (gość)

    Pisowski kraj! Wyleciała bo poparła STRAJK KOBIET! Wredne pisowskie świnie

    09.02.2021 06:15
  • Kate (gość)

    Dobrze. Była okropna dla wszystkich. Koniec jej popisywania. Oby był ktoś fajniejszy 😃

    08.02.2021 23:08
  • Jan (gość)

    No niestety ale nie dalo sie dluzej na pania patrzec,robila pani z siebie zwykla debilke!miny i stroje jak rowniez oceny uczestnikow programu nie nadawaly sie na ten program,jak i rowniez Ida N.musza te panie opuscic program!

    08.02.2021 21:50
  • KOLUMB (gość)

    Dobre posunięcie!Ta zrozumiałe i stuknięta aktoreczka 10-tego planu,nie nadaje siè do TVP!

    08.02.2021 21:49
  • Nowa (gość)

    Da mnie to dobra wiadomość, teraz mogę ogladać ten super program, Pierwszą edycję oglądałam i teraz obejrzę trzecią.

    08.02.2021 21:16