"Dance, Dance, Dance". Ewa Chodakowska o ocenach Idy Nowakowskiej: Ida ma prawo wymagać!

Wystarczyło zaledwie siedem tygodni emisji programu „Dance, Dance, Dance”, aby Ida Nowakowska została uznana za jedną z najbardziej surowych jurorek w polskiej telewizji. W finałowym odcinku, oceny jurorki, często uznawane za kontrowersyjne, postanowiła skomentować Ewa Chodakowska.

Multimedia

"DANCE, DANCE, DANCE" FINAŁ W NIEDZIELĘ, 21 KWIETNIA, O GODZ. 20:55 W TVP1!

Przed nami wielki finał tanecznego show TVP2. Zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance” poznamy już w najbliższą niedzielę! Na scenie, oprócz finałowych par - Patricii i Victorii Kazadi oraz Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, zobaczymy także taneczny występ Idy Nowakowskiej. Jurorka wykona choreografię do utworu Hozier „Take Me To Church”.

Tuż po zakończeniu pokazu, Ewa Chodakowska postanowiła skomentować to, co zobaczyła na scenie. Przy okazji odniosła się do wcześniejszych opinii Nowakowskiej na temat występów uczestników show.

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w 2. edycji tanecznego show TVP?!Zobacz więcej

Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy - i zupełnie serio - zwłaszcza kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać - powtórzyła dwukrotnie Ewa Chodakowska, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Pod ogromnym wrażeniem występu Idy była nie tylko Ewa Chodakowska, ale taże Robert Kupisz, który na stojąco oklaskiwał koleżankę z jurorskiej ławy. Cały występ Idy Nowakowskiej będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Wielki finał zostanie wyemitowany w Wielkanoc o godzinie 20:55 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa Chodakowska (gość)

    Pani Ewo tak Pani ma rację ale nam nie o ocenę chodzi tylko o dolowanie człowieka, który tańczy charytatywnie, to nie MISTRZOSTWA!! a taką gadka nie przystoi mistrzyni !! To była obraza Emila i Kasi i proszę tak nie mówić bo uważam że JEST Pani inteligentną osobą ok?Ja mam 73 lata i kulturę i rozpoznaje CHAMSTWO

    20.04.2019 08:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×