"Dance, Dance, Dance". Ida Nowakowska w ogniu krytyki! Jurorka programu rozwścieczyła internautów!

Nie milkną echa ostatniego odcinka "Dance, Dance, Dance". W półfinale programu odpadli Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Winą za to internauci obarczają Idę Nowakowską, która ostro krytykowała partnera mistrzyni fitness. Czy miała rację w swoich osądach?

Multimedia

W półfinale "Dance, Dance, Dance" Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie zmierzyli się z choreografią do jednego z hitów Pink, która poprzednim razem przysporzyła im wielu problemów. Mistrzyni fitness podczas jednego z podnoszeń upadła i z impetem uderzyła o podłogę. Tym razem było jednak o niebo lepiej. Para swoim występem poruszyła do łez m.in. Ewę Chodakowską.

Ostrych słów krytyki pod adresem Emiliana nie szczędziła za to Ida Nowakowska. Jurorka stwierdziła, że to właśnie on jest odpowiedzialny za groźny upadek Kasi w jednym z poprzednich odcinków. Słowa Nowakowskiej mocno zdenerwowały partnera Dziurskiej, który po wszystkim rzucił mikrofonem i wyszedł nabuzowany ze studia.

Siostry Kazadi wciąż zachwycają! Emilowi puściły nerwy! Kto odpadł z programu tuż przed finałem?Zobacz więcej

Po emisji programu fani pary wzięli w obronę ukochanego mistrzyni fitness. Nieprzychylne komentarze posypały się tym razem pod adresem jurorki "Dance, Dance, Dance".

Panie Emilu został Pan niesprawiedliwie potraktowany biorąc pod uwagę zmianę nastawienia do tańca i postępy jakie zostały poczynione ale mając tak mocno kochającą kobietę u boku takie rzeczy są drugorzędne. Kawał dobrej pracy i widać, że ludzie to doceniają

komentarze Nowakowskiej w stosunku do Emila były nie na miejscu

Ida przesadziła że swoją opinią i wypowiedzią na temat tej pary 😪to oczywiste że nie są przecież na co dzień tancerzami

W półfinale programu "Dance, Dance, Dance" odpadli Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Słusznie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mario 333 (gość)

    Mam nadzieję że ostatni raz jest w tym programie ta jakaś idą. Ci ludzie nie są profesjonalnymi tancerzami. Nawiązując nawet do Emila ciekawe czy na siłowni jeśli wzięłaby mniej na klatę niż on to czy mógł by ja upokarzać i mówić że jest słaba w tym co robi. Dla mnie gówniara wywalić ja z dance dance dance

    17.04.2019 21:27
  • Gabi (gość)

    A ja uważam, że Emil rzeczywiscie z tańcem ma niewiele wspólnego ale Kasia.. Osoba, która w pojedynke uważam powinna wygrać ten program. Ok. Program polega na ocenie duetu. Ale Ida się trochę zagalopowała wypowiadając na temat poprzedniego tańca. Miała oceniać dany moment.a nie się pastwić nad Emilem. Ja myślę że Emil wie że nie umie tańczyć, ale jest w tym programie dla Kasi.. Bo ona to uwielbia... I to jest piękne... To jest miłość💖💖💖

    17.04.2019 18:52
  • Telewidzowie (gość)

    Wywalcie tą gówniare co na niczym sie nie zna

    17.04.2019 13:01
  • Fanka. Ludzi szczerych (gość)

    Niech. Idusis zatanczy ze swoim meniem a skrytykujr. Ewa i czu oddo swoją kasę dla innych

    17.04.2019 12:03
  • ×× (gość)

    IDa JESTEŚ WSPANIAŁA

    16.04.2019 14:21
  • Ola (gość)

    To prawda Ida miała rację ale nasz naród jest jaki jest wiecznie nie zadowolony do tego taki złośliwy. Ludzie smail 😀😀😀😍

    16.04.2019 14:19
  • Ewa (gość)

    Jakby dobrze oceniła tego Emila to już by było ok? Ale ludzie no kiepsko tańczył to co ma sciemniac??? Idą to bardzo dobra tancerka zna się na tym. A wy już tak nie piszcie z taką złością. Usmiechnijcie się ☺☺

    16.04.2019 14:17
  • Aga (gość)

    Ludzie tak źli są na Idę a ona tylko prawdę mówiła. Poza tym nie znacie Idy a już tak oceniacie jak takie dzieci z przedszkola . Śmiechu warte. IdA jesteś spoko

    16.04.2019 14:14
  • Maria (gość)

    Ludzie co wy widzicie w tej Idzie ?Jest baba bez kultury tak się nie zachowuje juror.Nie można w charytatywnej imprezie tak kogoś dolowac. Emil lepiej partnerowal Kasi niż Adam Wiktorii ,choć taki młody aktor powinien lepiej to robić, a Idą piala, z zachwytu dali jej łapówkę? Czy co?Emil to z wysoką kulturą mężczyzna i pięknie się zachował do tej prostacki Idy autorami powinni być tacy ludzie jak P. Ewa Chodakowska,a Kupisz to też że pozwolił tak się zachowywać tej Idzie. I nie piszcie ludzie że to nic takiego ok?

    16.04.2019 14:14
  • Misia (gość)

    Kazadi sobie wyplakala pierwsze miejsce w serialu ranczo niebywała taka niewinna

    16.04.2019 13:09
  • Janina (gość)

    Ta pani Ida zachowywala sie jakby byla najmadrzejsza a prawda taka,ze wysokie punkty dawala nie tym ,ktorym powinna...miala wybrane siostry Kazadi i pomimo blędow dostawaly wysokie noty...zreszta Kazadi sobie nie pozwolila na Idy wypowiadane glupoty...przyczepila sie do Emila,ktory jest sprtowcem a tanczyl wspaniale z Kasia ...ale ona glupoty wygadywala i glupie miny robila...wogole kto jśą wziąl do jury...ona udaje madra a w sumie cwaniara i tyle....zle oceniala...ludzie to widzieli....wstydz sie Ido...

    16.04.2019 12:31
  • Janina (gość)

    Ta pani Ida zachowywala sie jakby byla najmadrzejsza a prawda taka,ze wysokie punkty dawala nie tym ,ktorym powinna...miala wybrane siostry Kazadi i pomimo blędow dostawaly wysokie noty...zreszta Kazadi sobie nie pozwolila na Idy wypowiadane glupoty...przyczepila sie do Emila,ktory jest sprtowcem a tanczyl wspaniale z Kasia ...ale ona glupoty wygadywala i glupie miny robila...wogole kto jśą wziąl do jury...ona udaje madra a w sumie cwaniara i tyle....zle oceniala...ludzie to widzieli....wstydz sie Ido...

    16.04.2019 12:31
  • Oxx (gość)

    A ja mam odmienne zdanie i uważam, że Idą jest wredna i niesympatyczna. Jest zbyt surowa i niesprawiedliwa.

    16.04.2019 12:29
  • Magdalena (gość)

    Ida od samego początku miała bardzo duże zastrzeżenia co do Emila zapominając, że on na co dzień nie zajmuje się tańcem... Chyba jest poprostu zazdrosna, że Kasia ma takiego faceta u boku, a ona NIE.

    16.04.2019 12:26
  • Mania (gość)

    To jest program rozrywkowy nawet więcej charytatywny na dobre cele. Po co taki komentarz Ady jakby to jakiś turniej był. Niepotrzebnie ale mówi się o niej a o to podobno chodzi celebrytom. Szkoda że kosztem innych.

    16.04.2019 12:23
  • Michal (gość)

    Ciekawe kogo rozwscieczyla? ? Bo mnie nie! Dobrze mówi i ocenia. Tak trzymać 😉

    16.04.2019 09:37
  • Goł (gość)

    Idus nie przejmuj się ludźmi to nic nie zmieni. Słuchaj siebie i Boga . On zawsze jest z nami . Ludzie dziś są jutro ich nie ma. JESTEŚ WSPANIAŁA.

    16.04.2019 09:30
  • 77 (gość)

    Ida jest dobra w tańcu przepraszam bardzo dobra. Wie co mówi. Ida bądź taka zawsze

    16.04.2019 09:28
  • Olka (gość)

    Ida jesteś the Best tak trzymaj i nie słuchaj ludzi . Wiesz kogo masz słuchać. Pozdrawiam

    16.04.2019 09:26
  • Magda (gość)

    Dziwi mnie ze teraz wszyscy na Idę tak naskoczyli. To prawda Kasia dobrze tańczyła ale Emil juz nie bardzo a to duety ocenia. Idą jest bardzo dobrą tancerka i ocenia akurat sprawiedliwie a to ze my kogoś lubimy np kasie i Emila czy innych to w tym programie nie o to chodzi a o taniec. Idą to super babka.

    16.04.2019 09:24
NowszeStarsze