"Dance, Dance, Dance". Jak zmieniała się Ida Nowakowska? Jak wyglądała jako dziecko?

Już 17 maja na antenie TVP2 jako prowadząca program "Pytanie na śniadanie" zadebiutuje Ida Nowakowska. Charyzmatyczna tancerka już od jakiegoś czasu związana jest z Telewizją Polską, wyrastając na jedną z największych gwiazd TVP! Sprawdźcie, jak zmieniała się Ida Nowakowska! Jak wyglądała jako dziecko?

Multimedia

JAK ZMIENIAŁA SIĘ IDA NOWAKOWSKA?

Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie. Jej ojcem był pisarz Marek Nowakowski, jednak Ida już jako dziecko obrała inną drogę życiową i ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona.

Już jako dziecko Ida Nowakowska zadebiutowała w filmie. W 1997 roku zagrała w obrazie Macieja Dejczera pt. "Bandyta". Na kolejną rolę musiała poczekać do 2004 roku, gdy pojawiła się - u boku Aleksandry Hamkało i Stevena Seagala - w filmie "Poza zasięgiem". W 2006 roku wzięła udział w serialu Łukasza Wylężałka pt. "My Baby", a dwa lata później zagrała epizod w serialu "Na dobre i na złe". Filmowe CV Idy Nowakowskiej zamyka mała rola w "Sali samobójców" Jana Komasy z 2011 roku.

Ida Nowakowska nową prowadzącą! Kiedy zadebiutuje na antenie?Zobacz więcej

Już w 2000 roku Ida Nowakowska związała się z Teatrem Muzycznym "Roma", gdzie zagrała w takich przedstawieniach jak m.in. "Piotruś Pan", "Koty", "Akademia pana Kleksa" czy " Upiór w Operze". Występowała również na deskach Teatru Buffo, gdzie można było ją oglądać w takich tytułach jak m.in. "Metro" czy "Romeo i Julia".

W 2007 roku Ida Nowakowska wzięła udział w 1. edycji programu TVN "You Can Dance – Po prostu tańcz", do którego powróciła w 2015 roku, ale już jako jurorka! To tylko pokazuje, jaką drogą zawodową przeszła Ida Nowakowska! Jako charyzmatyczna jurorka dała się poznać również w programie TVP "Dance, Dance, Dance", gdzie często potrafiła krytykować słabo tańczących uczestników, podczas gdy reszta jury komplementowała słabe występy. Dodajmy, że Ida Nowakowska była również prowadzącą takich programów jak m,in. "Przymierzalnia" (2008) czy "Bake Off – Ale ciacho!" (2018).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia News (gość)

  Nawet OK

  17.01.2021 10:34
 • Niunia (gość)

  Pawiętam ją a teraz super laska

  17.05.2019 09:29
 • Łucja (gość)

  A Mnie obchodzi

  17.05.2019 09:19
 • Kiki (gość)

  Kogo to obchodzi

  17.05.2019 08:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×