"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk będzie jak Anna Mucha? Opowiedziała, jaką chce być jurorką! "Będę próbowała ją zastąpić"

Już od jakiegoś czasu wiemy, że w trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance" zabraknie Anny Muchy, a jej miejsce zajmie Joanna Jędrzejczyk. Czy będzie równie ostrą jurorką? Sprawdź, jak skomentowała to sportsmenka!

Multimedia

Joanna Jędrzejczyk jak Anna Mucha w "Dance Dance Dance"?

Nadchodzi kolejna edycja "Dance Dance Dance", a fani programu już zastanawiają się, jak w roli jurorki wypadnie Joanna Jędrzejczyk, która zastąpiła Annę Muchę, znaną z kontrowersyjnych wypowiedzi. Czy będzie równie ostra jak ona i nie będzie się bała krytykować uczestników?

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na krytykę! "Dla mnie Polska jest jedna"Zobacz więcej

W rozmowie z portalem "Newseria Lifestyle" Joanna Jędrzejczyk spróbowała opowiedzieć, jaką będzie jurorką. Okazuje się, że nie chce ona naśladować Anny Muchy, a jedynie ją zastąpić. Przyznała, że jest zupełnie inna niż jej poprzedniczka.

Anna Mucha jest dla mnie ikoną, bardzo ją lubię. Widziałam jedynie fragmenty wcześniejszych odcinków z nią w roli jurora. Będę próbowała ją zastąpić, ale jesteśmy zupełnie różnymi postaciami. Zresztą nowy sezon to także nowe emocje i nowi ludzie. Ze starego składu jury została tylko Ida Nowakowska. Szybko się uczę i bardzo się cieszę, że jestem w tak zacnym gronie - przyznała.

Czekacie na nowy sezon "Dance Dance Dance"? Cieszycie się, że wystąpi w nim Joanna Jędrzejczyk?

Anna Mucha pokazała, jak wyglądała mając 18 lat! Bardzo się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×