"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie zmierzą się z układem Pink. Mistrzyni fitness znowu zaliczy bolesny upadek?

W półfinale „Dance, Dance, Dance” Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie zatańczą choreografię, w której mistrzyni fitness z impetem uderzyła w element scenografii.

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" PÓŁFINAŁ w sobotę, 13.04.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Już w najbliższą sobotę, uczestnicy tanecznego show TVP2, ponownie wykonają w duecie wybraną choreografię, którą prezentowali we wcześniejszych odcinkach. Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdecydowali się jeszcze raz stawić czoła układowi z klipu Pink „Try”.

Oboje chcieliśmy zatańczyć jeszcze raz Pink, bo jesteśmy perfekcjonistami - mówił podczas przygotowań do występu Emil Gankowski.

Zapłakana Ewa Chodakowska wyszła ze studia w czasie półfinału! Dlaczego?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że to właśnie w trakcie wykonywania tej trudnej choreografii z elementami akrobatyki, Kasia nie złapała żyrandola i spadła na element scenografii. Mimo bolesnego upadku uczestnicy dokończyli występ i przeszli do kolejnego odcinka „Dance, Dance, Dance”.

Mam sporego stresa, żeby to wyszło… - mówiła na treningach przed półfinałem podenerwowana Kasia Dziurska.

Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce! Zobacz więcej

Uczestniczka show próbowała też odpowiedź na pytanie, dlaczego w trzecim odcinku, kiedy po raz pierwszy tańczyli do „Try”, doszło do wypadku.

Dlaczego to nie wyszło? To jest sekunda - rozluźnienie, spocona ręka… Przecież ja się trzymałam… - zastanawiała się Dziurska.

W naszym materiale wideo możecie zobaczyć, że tuż po występie, Kasia i Emil zdruzgotani wybiegli ze studia nagraniowego. Dlaczego? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×