"Dance, dance, dance". Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w nowym tanecznym programie TVP2!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski wystąpią w nowym tanecznym programie TVP2! "Dance, dance, dance" to rozrywkowy format, który w ramówce Telewizji Polskiej zadebiutuje już w sobotę, 2 marca!

Multimedia

Kasia Dziurska - popularna trenerka personalna i instruktorka fitness, widzom znana m.in. z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym razem z Tomaszem Barańskim doszła aż do finału, teraz pojawi się w nowym rozrywkowym show Telewizji Polskiej. Towarzyszyć jej będzie życiowy partner, Emilian Gankowski.

Kasia Dziurska jako znana blogerka! Zniszczy randkę Agaty i Macieja!Zobacz więcej

"Dance, dance, dance" to holenderski format, który powstał w 2015 roku dla RTL 4 i trafił już m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Chin i Tajlandii. Uczestnikami show są pary złożone z celebrytów i ich bliskich. Wykonują oni tańce znane z popularnych teledysków muzycznych, a ocenia ich czteroosobowe jury.

Premiera "Dance, dance, dance" zaplanowana jest na sobotę, 2 marca 2019 roku. Wiadomo już, że program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Z naszych informacji wynika, że program cieszył się ogromnym zainteresowaniem gwiazd - potencjalnych uczestników show. Kto poza Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim wystąpi w "Dance, dance, dance"? To wciąż pozostaje tajemnicą.

Kto wystąpi w nowym show TVP? Niektóre z nazwisk to duże zaskoczenie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kasia Dziurska i Tomek Barański przed finałem "Tańca z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×