"Dance, Dance, Dance". Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej?

TVP szykuje kolejną edycję "Dance, Dance, Dance". Po odejściu ze stacji Barbary Kurdej-Szatan powstało pytanie, kto poprowadzi nowe odcinki tanecznego show. Wszystko wskazuje na to, że nową prowadzącą zostanie Katarzyna Cichopek.

Multimedia

Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"?

Szerokim echem odbiło się odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP, która swego czasu stała się naczelną gwiazdą stacji. Aktorka pojawiała się w większości programów rozrywkowych i koncertów w roli prowadzącej.

TVP szykuje 2. edycję "Dance, Dance, Dance" i od razu powstało pytanie, kto tym razem poprowadzi taneczne show. Jak donosi "Super Express", nową gospodynią programu ma być Katarzyna Cichopek. Co więcej, aktorka walczy o to, by w programie miał także swój udział jej mąż, Marcin Hakiel. Według informatora tabloidu, tancerz miałby zasiąć w jury w miejscu Ewy Chodakowskiej.

Katerina Kowalczuk zatańczy w "Dance, dance, dance"? Trwają negocjacje!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Cichopek miała już swoje "5 minut" w TVP i to ona pojawiała się w większości programów. Później jednak zostało tylko "M jak miłość". Wielkim powrotem aktorki ma już być jej udział w "Czarze par", gdzie razem z mężem zasiada w jury.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jaga z Poddębic (gość)

    Popieram. Właściwa osoba. Sama wygrała TzG - przechodziła emocje uczestnika. Pięknie prowadziła wiele programów. SUPER

    29.10.2019 11:03
  • Lusi (gość)

    Basia odeszła??Bezczelnie ją zwolnili,,

    28.10.2019 17:38
  • Lusi (gość)

    Basia odeszła??Bezczelnie ją zwolnili,,

    28.10.2019 17:36
  • T.O (gość)

    Basia Kurdej Szatan najlepsza.

    27.10.2019 11:05
  • daria (gość)

    cichopek paszol won

    27.10.2019 00:59
  • daria (gość)

    cichopek paszol won

    27.10.2019 00:59
  • czemu nie (gość)

    Po zakończeniu pierwszej edycji myślałam raczej o zamianie czyli Basia uczestniczką 2 edycji, a prowadzącą Marcelina. Skoro nie to Kasia też ok. Do pr. tanecznego pasuje jako prowadząca. W Polsacie prowadziła w większości pr. wokalne. Marcin w jury jako profesjonalista- super. Cały skład jury byłby wtedy profesjonalny. A ciekawą parą uczestników byliby Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Co prawda Stef jest tancerzem, ale wywodzącym się z tańca towarzyskiego, a w DDD jest dużo choreografii w innych stylach. Miło byłoby ich zobaczyć znów razem w akcji. No i ten niesamowity talent taneczny, sceniczny Iwony. To byłoby coś.

    25.10.2019 11:47
  • HJ (gość)

    Na miejsce Chodakowskiej to nie za bardzo bo ona tam była jako amator od dawania wysokich ocen a Hakiel jest przecież tancerzem więc się na tym zna. A tak wgl to coś się pomyliło, bo Cichopek była prezenterką i gwiazdą Polsatu a nie TVP.

    24.10.2019 15:06
  • Magda (gość)

    Czy świat się kręci wśród Kurdej-Szatan i Cichopek? Dlaczego nie robi się castingu i nie szuka się nowych twarzy? To jakiś marazm film o życiu Rodowicz, Martyniuka co to ma być Kurski stracił kontakt z rzeczywistością. Może należy wymienić szefa telewizji publicznej. Jedynie co da się oglądać w tej telewizji to programy informacyjne.

    24.10.2019 13:32
  • Iga Klimmer (gość)

    Podobno Kurdej-Szatan zostala przez Stacje zmuszona do odejscia. Nie widze zadnego powodu, heby xsympatyczna, ladna i mila Kasia Cichopek nie mogla jej zastapic !!!

    24.10.2019 13:09
  • Mk (gość)

    Każdy będzie lepszy od Szatan 😃