"Dance, Dance, Dance". Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej?

TVP szykuje kolejną edycję "Dance, Dance, Dance". Po odejściu ze stacji Barbary Kurdej-Szatan powstało pytanie, kto poprowadzi nowe odcinki tanecznego show. Wszystko wskazuje na to, że nową prowadzącą zostanie Katarzyna Cichopek.

Multimedia

Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"?

Szerokim echem odbiło się odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP, która swego czasu stała się naczelną gwiazdą stacji. Aktorka pojawiała się w większości programów rozrywkowych i koncertów w roli prowadzącej.

TVP szykuje 2. edycję "Dance, Dance, Dance" i od razu powstało pytanie, kto tym razem poprowadzi taneczne show. Jak donosi "Super Express", nową gospodynią programu ma być Katarzyna Cichopek. Co więcej, aktorka walczy o to, by w programie miał także swój udział jej mąż, Marcin Hakiel. Według informatora tabloidu, tancerz miałby zasiąć w jury w miejscu Ewy Chodakowskiej.

Katerina Kowalczuk zatańczy w "Dance, dance, dance"? Trwają negocjacje!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Cichopek miała już swoje "5 minut" w TVP i to ona pojawiała się w większości programów. Później jednak zostało tylko "M jak miłość". Wielkim powrotem aktorki ma już być jej udział w "Czarze par", gdzie razem z mężem zasiada w jury.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jaga z Poddębic (gość)

  Popieram. Właściwa osoba. Sama wygrała TzG - przechodziła emocje uczestnika. Pięknie prowadziła wiele programów. SUPER

  29.10.2019 11:03
 • Lusi (gość)

  Basia odeszła??Bezczelnie ją zwolnili,,

  28.10.2019 17:38
 • Lusi (gość)

  Basia odeszła??Bezczelnie ją zwolnili,,

  28.10.2019 17:36
 • T.O (gość)

  Basia Kurdej Szatan najlepsza.

  27.10.2019 11:05
 • daria (gość)

  cichopek paszol won

  27.10.2019 00:59
 • daria (gość)

  cichopek paszol won

  27.10.2019 00:59
 • czemu nie (gość)

  Po zakończeniu pierwszej edycji myślałam raczej o zamianie czyli Basia uczestniczką 2 edycji, a prowadzącą Marcelina. Skoro nie to Kasia też ok. Do pr. tanecznego pasuje jako prowadząca. W Polsacie prowadziła w większości pr. wokalne. Marcin w jury jako profesjonalista- super. Cały skład jury byłby wtedy profesjonalny. A ciekawą parą uczestników byliby Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Co prawda Stef jest tancerzem, ale wywodzącym się z tańca towarzyskiego, a w DDD jest dużo choreografii w innych stylach. Miło byłoby ich zobaczyć znów razem w akcji. No i ten niesamowity talent taneczny, sceniczny Iwony. To byłoby coś.

  25.10.2019 11:47
 • HJ (gość)

  Na miejsce Chodakowskiej to nie za bardzo bo ona tam była jako amator od dawania wysokich ocen a Hakiel jest przecież tancerzem więc się na tym zna. A tak wgl to coś się pomyliło, bo Cichopek była prezenterką i gwiazdą Polsatu a nie TVP.

  24.10.2019 15:06
 • Magda (gość)

  Czy świat się kręci wśród Kurdej-Szatan i Cichopek? Dlaczego nie robi się castingu i nie szuka się nowych twarzy? To jakiś marazm film o życiu Rodowicz, Martyniuka co to ma być Kurski stracił kontakt z rzeczywistością. Może należy wymienić szefa telewizji publicznej. Jedynie co da się oglądać w tej telewizji to programy informacyjne.

  24.10.2019 13:32
 • Iga Klimmer (gość)

  Podobno Kurdej-Szatan zostala przez Stacje zmuszona do odejscia. Nie widze zadnego powodu, heby xsympatyczna, ladna i mila Kasia Cichopek nie mogla jej zastapic !!!

  24.10.2019 13:09
 • Mk (gość)

  Każdy będzie lepszy od Szatan 😃

  24.10.2019 12:49
 • LG (gość)

  Kto chce oglądać Cichopek to jakiś żart jej sodowa odbiła kapletnie stracicie na oglądalność

  24.10.2019 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×