"Dance, Dance, Dance". Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Dlaczego rozstała się z Rafałem Jonkiszem?

Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Jedna z najpiękniejszych Polek zakończyła swój związek z Rafałem Jonkiszem. Dlaczego? Co się stało? Czy byli partnerzy mają kontakt?

Multimedia

MARCELINA ZAWADZKA ZNOWU JEST SINGIELKĄ

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Wszystkie jej upublicznione związki nie przetrwały, z czego oczywiście najgłośniej prasa rozpisywała się o nieudanym związku z aktorem Mikołajem Roznerskim. Jednak gdy Zawadzka związała się z młodszym o siebie Rafałem Jonkiszem mogło wydawać się, że blondwłosa piękność jest szczęśliwa.

No właśnie, mogło się wydawać... Chociaż Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz pozornie do siebie pasowali - ona była Miss Polonia, on były Mister Polski - to jednak różnica wieku wzięła górę. Urodzona w 1989 roku modelka przestała dogadywać się z urodzonym w 1997 roku modelem. Zawadzka w rozmowie z portalem Pomponik.pl przyznała:

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem

Marcelina Zawadzka jest w związku z Misterem Polski?!Zobacz więcej

Marcelina Zawadzka obecnie uznała, że potrzebuje oddechu i wróciła zrelaksować się do domu rodzinnego. Modelka napisała:

Oddech.... czasami każdy go potrzebuje... taki porządny aż w głowie się zakręci 🤩😜🌈😳ja biorę najlepszy i najmocniejszy oddech jak wracam do rodzinnego domu...#tesknie bardzo i chce być częściej:/ jednak praca na to nie pozwala, ale świadomość ze tam w domu zawsze ktoś na ciebie czeka jest bezcenna....

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Facet (gość)

  Piękna w każdej odsłonie. Ideał kobiety. Kto pisze inaczej jest ślepcem, zazdrośnicą albo poirytowanym gościem, który z racji małych szans, by chociaż na niego zerknęła, woli ją sobie obrzydzić. Normalni, niezawistni, esteci są nią zachwyceni.

  12.04.2019 18:58
 • Maryxmary (gość)

  Marcelinka taka świadoma i dojrzała kobieta. Ty nie musisz szukać. On cię znajdzie. Będzie równie dojrzały lub bardziej, a ty poczujesz się przy nim dobrze a co najważniejsze bezpiecznie. U Rafała daleka droga do dojrzałości. Trzymam kciuki😘😘😘

  12.04.2019 08:22
 • Ada (gość)

  Przecież Jonkisz jest z Waleriją z tańca z gwiazdami...skąd teraz jakiś związek z Zawadzką ?:O

  12.04.2019 08:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×