"Dance, dance, dance" odcinek 3. Coraz większa presja, przełamywanie barier i kłótnie z jury! Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odpadli z programu!

Za nami 3. odcinek 2. edycji "Dance, Dance, Dance"! Uczestnicy są powoli zmęczeni i tracą motywację. Potrafią jednak walczyć o swoje z jurorami! Kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdź, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 2. co się wydarzyło? - sprawdź program tv

W kolejnym odcinku "Dance, Dance, Dance" oglądaliśmy zmagania pięciu par, których punkty z pozostałych epizodów zostały wyzerowane. Najpierw zobaczyliśmy występ Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, którzy musieli zatańczyć choreografię z teledysku "Hips don't lie" Shakiry. - Jesteś na dobrej drodze, ale musisz nad tym popracować - powiedziała Ida Nowakowska do Ani, stwierdzając, że jest zbyt rozluźniona w ruchu. - Widziałem wyraźne różnice między wami. W ruchu nie byliście parą - stwierdził Robert Kupisz. Para zdobyła 18 punktów.

Rafał i Krzysztof Jonkisz zatańczyli do "Talk dirty" Jasona Deruli. - Totalny postęp w stosunku do tego, co widzieliśmy na początku programu! - pochwaliła ich Anna Mucha. Niestety Ida Nowakowska zauważyła kilka niedoskonałości. Braterski duet otrzymał w sumie 21 punktów.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora dostali do zatańczenia choreografię z teledysku "It's gonna be me" grupy NSYNC. - Gosia, zasłużyłaś na to, by na ciebie patrzeć - pochwaliła ją Anna Mucha. - Troszeczkę był to dla mnie aqua aerobik w "Sanatorium miłości". Nie widziałem tego rozwoju - skontrował Robert Kupisz. - To było złe - oceniła Ida Nowakowska. Jurorzy dali im 13,5 punktu.

Kasia Stankiewicz dobitnie komentuje swoją porażkę w programie: Stałam się obiektem jednoosobowego, tandetnego showZobacz więcej

Potem na scenie pojawili się Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański i zatańczyli do "Hit the road Jack" z teledysku Throttle. - Początek super, ale potem cały czas tak samo - stwierdziła Ida Nowakowska. Rafał Mroczek z kolei zarzucił jurorom, że nałożyli na niego zbyt wielką presję w ostatnim odcinku. Ten duet zdobył 20,5 punku.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zmierzyli się z choreografią do "Échame La Culpa" śpiewaną prze duet Luis Fonsi&Demi Lovato. - Podobało mi się, Mateusz, że widzę u ciebie duże zmiany - ocenił Robert Kupisz. - Udało wam się przekazać tę energię i rozbudzić naszą wyobraźnię - pochwaliła ich Anna Mucha. Fit Loversi dostali 21,5 punktu.

Tamara Gonzalez Perea żałuje, że jest prowadzącą, a nie uczestniczką show TVP?!Zobacz więcej

Występy solowe

Pierwszą solówkę zatańczył Rafał Mroczek do "Ego" Willy'ego Williama. - Ty jesteś tak utalentowany tanecznie, a tutaj było widać różnice między tobą a wszystkimi innymi na scenie - oceniła Ida Nowakowska. Aktor zdobył łącznie 21,5 punktu. Aleksander Sikora musiał zmierzyć się z choreografią z teledysku do "Mambo no. 5" Lou Begi. - Ja uważam, że twój występ był bardzo udany - stwierdził Robert Kupisz. - Musisz pamiętać, żeby wykańczać wszystkie ruchy - ostrzegła go Ida Nowakowska. Jurorzy przyznali mu 23 punktów.

Mateusz z Fit Lovers zaprezentował się w utworze "They don't care about us" Michaela Jacksona. - To, co zrobiłeś wymagało precyzji, a ty tą precyzję miałeś - ocenił Robert Kupisz. - Ja jestem pełna podziwu dla tego, co pokazałeś - zachwyciła się Anna Mucha. Jurorzy ocenili ten występ na 26,5 punktu.

Potem swoją solówkę zatańczyła Anna Karczmarczyk. Musiała zmierzyć się z "Crazy in love" Beyoncé i przyznała, że jest to dla niej jak Mount Everest. Anna Mucha stwierdziła, że aktorka jest "wirującym seksem"! - Podobało mi się, że jako pierwsza dziewczyna tutaj pokazałaś nam taką seksualność, której się nie wstydziłaś - dodał Robert Kupisz. Ania zdobyła 25 punktów! Jako ostatni zatańczył Rafał Jonkisz do utworu "Beautiful monster" z repertuaru Ne-Yo. - Zabrakło mi tej intencji, tej twarzy. Taniec to nie sport, a forma sztuki - oceniła Ida Nowakowska. Jego wynik to 22 punkty, dzięki czemu razem z bratem przeszli dalej!

W 3. odcinku 2. edycji "Dance, Dance, Dance" odpadli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora!

Para prezenterów przekazała 10 tysięcy na Fundację "Zdążyć z pomocą".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • IWONKA D7-8rtg (gość)

    DKWIATKODLACIEBIE LOVE TVP2 MAM NADZIEJĘ że SO IWONKA w domu :-) POZDRAWIAM SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W sumie nie wiem czy się wyrobie bo to nie wiem czy się wyrobie bo to nie wiem czy się wyrobie bo to nie wiem czy się wyrobie bo to nie ma w domu :-) POZDRAWIAM SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

    17.03.2020 08:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×