"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska nie może pogodzić się z przegraną? "Mamy duże poczucie niesprawiedliwości"

Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska odpadły z "Dance, Dance, Dance". Jedna z pań nie mogła jednak pogodzić się z decyzją jury. - Mamy duże poczucie niesprawiedliwości - powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu Paulina Krupińska.

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska, w trzecim odcinku "Dance, Dance, Dance", zaprezentowały choreografię z klipu "Beautiful Liar" Shakiry i Beyonce. Za wspólny występ uczestniczki otrzymały od jurorów 23,5 punktu.

Odcinek pełen skrajnych emocji! Kto musiał pożegnać się z programem?Zobacz więcej

W drugiej części tanecznego show TVP2 Klaudia Halejcio zatańczyła do utworu Kylie Minogue "Can't Get You Out of My Head". Solowy występ aktorki jurorzy Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz ocenili na 25,5 punktu. Taką samą liczbę punktów za solówkę otrzymała tańcząca wcześniej Wiktoria Gąsiewska. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" razem z Adamem Zdrójkowskim była drugą zagrożoną parą.

Po zsumowaniu punktów za występy solowe i w duecie, okazało się, że Klaudia i Paulina przegrały z Wiktorią i Adamem zaledwie jednym punktem! Z ostatecznym werdyktem nie mogła pogodzić się Paulina Krupińska, która na scenie postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami…

Tak naprawdę, wydaje mi się, że dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia… Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii za tak niską punktację, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza.

Dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej podczas występu! Jurorzy w szoku!Zobacz więcej

Reakcja uczestniczki zaskoczyła nie tylko prowadzących, uczestników tanecznego show, ale także samych jurorów. - Nieładne to było bardzo. Dostała wysoką punktację - skomentował zaskoczony obrotem spraw Robert Kupisz. - To było słabe - dodała Ewa Chodakowska. Mimo wszystko, Paulina i Klaudia musiały pożegnać się z programem. Wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych uczestniczki przekazały na rzecz Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • hel (gość)

  Paulina zle się zachowała cwaniaczyła ,mądrowała się i podważała opinię jurorów ,widać nie umie przegrywać ,to że wygrała miss to nie znaczy że musi zawsze wygrywać głowa w k...ł i do dzieci i męża ,który na pewno się cieszy bo był na NIE

  17.03.2019 22:23
 • LeezyLu (gość)

  Uważam, że Pani Paulina nie zachowała klasy. Pomijając wykonanie Klaudii H. , które nawiasem mówiąc najlepsze nie było, uważam że swoje przemyślenia Pani Krupińska mogła zachować dla siebie. No a tak pokazała, że nie ma klasy i nie umie przegrywać...

  17.03.2019 17:52
 • Karina (gość)

  Żenada ten program Dance Dance Dance i pełna niesprawiedliwość...

  17.03.2019 14:46
 • XD (gość)

  A tak poniekąd to Polska rozrywki zapomniała że jest Wielki Post i że się nie tańczy i zabaw hucznych nie urządzać. Takie zabawy i to na 1. Jak Może Bóg błgoslawić.

  17.03.2019 14:30
 • Sewka (gość)

  Werdykt był sprawiedliwy

  17.03.2019 13:55
 • Magdaleneki. Eo. (gość)

  A i no tak zgadzam się z panią że dokładnie bo koropne by tak wstrętnie było.

  17.03.2019 13:44
 • Hanka (gość)

  Pani nie umie przegrywać.wszyscy ładnie tańczyli,i wszyscy jakiś błąd popełnili.Poprostu ktoś musiał odpasc

  17.03.2019 12:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×