"Dance, Dance, Dance". Rafał Maślak otrzymywał oferty seksualne! Zdradził, ile mu proponowano za spotkanie!

Rafał Maślak od 2014 roku z powodzeniem działa w polskim show-biznesie. Mister Polski w jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, że przez ten czas zdarzało mu się otrzymywać oferty seksualne! Ile proponowano mu za spotkanie?

Multimedia

Co jakiś czas wraca temat pracy w modelingu za seks. Do sprawy odniósł się Mister Polski 2014, Rafał Maślak. Przyznał, że takie przypadki są mu znane. -To jest powszechne wszędzie. Zderzyłem się z tym, może nie na własnej skórze, ale z tego, co mi modelki opowiadały, to niestety straszne to jest. Czasami wygrywają niekoniecznie te najpiękniejsze, niekoniecznie te, które najbardziej się nadają do tej roli, tylko te, które gdzieś tam po prostu coś więcej zrobiły - wyznał.

Instruktorzy o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak. Zda egzamin na prawo jazdy?Zobacz więcej

Rafał Maślak jest pierwszym Misterem Polski, który zrobił prawdziwą medialną karierę. Przyznał, że wielokrotnie otrzymywał oferty seksualne. Niektóre z nich mogły wydawać się wyjątkowo atrakcyjne.

Ja osobiście miałem kilka propozycji, które napływały do mnie drogą mailową albo na social media. Raz dostałem taką konkretną propozycję, konkretną stawkę - 40 000 złotych, wyjazd na luksusowy jacht. Miałem nawet kartę alkoholi do wyboru - zdradził model.

Mister Polski zapewnia, że nie korzysta z dwuznacznych propozycji seksualnych. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą i chciałby, aby tak pozostało.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×