"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Był przy tym Agustin Egurrola!

Roksana Węgiel popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli. Młodziutka wokalistka nie potrafiła powstrzymać łez podczas przygotowań do piątkowego odcinka tanecznego show. Co wydarzyło się na treningu? Zobacz przedpremierowy fragment.

Multimedia

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Podczas poprzednich odcinków nastolatki udowodniły, że potrafią wytańczyć nawet najtrudniejsze choreografie. Tym samym trenerzy podnieśli poprzeczkę w stosunku do ich występów. Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk wierzą, że dziewczyny nie odkryły jeszcze wszystkich kart i mają szansę zawładnąć sceną „Dance Dance Dance”.

Olga Łasak i Paweł Cieślak zrezygnują z dalszego udziału w show? Co się stało?Zobacz więcej

Podczas przygotowań do piątkowego odcinka programu Roksana Węgiel nie była w stanie powstrzymać emocji i popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania... - wyznała Roksana Węgiel podczas spotkania z jurorem „Dance Dance Dance”.

Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki - zaczął wyjaśniać Agustin Egurrola.

Agustin przejrzał mnie - skomentowała słowa jurora nastolatka a w jej oczach pojawiły się łzy.

Roksi, jesteś taka zdolna... - powiedział Agustin po czym przytulił płaczącą wokalistkę.

Nowy juror i główny choreograf tanecznego show wyjaśnił dlaczego chce, aby Roksana przestała przejmować się krytyką.

Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w „Dance Dance Dance”. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie... - ocenił juror.

Czy mimo chwili słabości na treningach Roksana zachwyci Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 20:35 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×