"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel weźmie udział w dorosłej Eurowizji? Przy okazji premiery nowej piosenki, wokalistka skomentowała ten pomysł!

11 czerwca miała miejsce premiera piosenki "Korona", najnowszego singla Roksany Węgiel. Przy okazji jednego z wywiadów promujących nowy kawałek, wokalistka podzieliła się planami na przyszłość. Co myśli o ewentualnym występie w dorosłej edycji Eurowizji?

Multimedia

Roksana Węgiel o występie na dorosłej Eurowizji

W sieci jest już dostępny najnowszy singiel Roksany Węgiel, zatytułowany "Korona". Utwór miał swoją premierę 11 czerwca 2021 roku. W jednym z wywiadów udzielanych przy okazji promocji nowej piosenki, wokalistka została zapytana o jej ewentualne plany dotyczące występu w dorosłej wersji konkursu Eurowizji. Na antenie Radia ZET młoda artystka przyznała, że na ten moment nie ma takich planów, a także zaznaczyła, jaki warunek musiałby zostać spełniony, żeby rozważyła zrealizowanie takiego pomysłu.

– To pytanie, które non stop obija mi się o uszy. Szczerze mówiąc, nie jestem przekonana do dorosłej Eurowizji. Na razie tego nie czuję. Może kiedyś. Warunkiem jest na pewno świetny numer– stwierdziła Roksana Węgiel.

Rafał Brzozowski nie był najgorszy! Podano ostateczne wyniki. Które miejsce zajął Polak?Zobacz więcej

W tej samej rozmowie Roksana Węgiel krótko skomentowała przesłanie stojące za jej najnowszą piosenką.

– Tytułowa korona to jest przenośnia. Chodzi o relację z samym sobą. Aby dbać o swoje wnętrze, swoją duszą i żeby tego nie zatracić. Żeby nie zatracić siebie. Nauczyłam się tego za sprawą licznych kryzysów, które mnie spotkały. Dzięki tym upadkom mogłam wyciągnąć najwięcej wniosków i dzięki temu jestem silniejsza – przyznała wokalistka.

Słuchaliście już "Korony"? Jak wrażenia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • maria (gość)

    niechaj sobie wystepuje , ja jej piania i tego programu nie ogladam

    13.06.2021 11:17
  • Fanka Milena (gość)

    Spełniaj swe marzenia marz świetny głos w tak młodym wieku💕💞💖❤️💐💗👍😍

    12.06.2021 11:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×