"Dance, dance, dance". Sebastian Karpiel-Bułecka niezadowolony z udziału Pauliny Krupińskiej w tanecznym show TVP?

Paulina Krupińska to jedna z uczestniczek nowego programu TVP pt. "Dance dance dance", w którym sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Co o udziale w tanecznym show sądzi jej ukochany Sebastian Karpiel-Bułecka?

Multimedia

W programie "Dance, dance, dance" Paulina Krupińska zatańczy w parze z Klaudią Halejcio. W każdym odcinku zobaczymy ich wspólny występ oraz solowy taniec jednej z nich do znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali choreografii. Co o udziale w tanecznym show Pauliny Krupińskiej sądzi jej ukochany Sebastian Karpiel-Bułecka?

Modelka w rozmowie z dziennikarzem "Pytania na Śniadanie: przyznała, że nie konsultowała z mężem decyzji o udziale w "Dance, dance, dance". Muzyk nie był początkowo zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Naprawdę wszystkie sprawy konsultuję z mężem. A tej nie skonsultowałam. On powiedział: "Dlaczego ze mną tego nie skonsultowałaś? Wywróciłaś nasze życie do góry nogami. Jak to będzie teraz wszystko wyglądało". Więc najpierw tak ponarzekał... Pokręcił nosem, po czym zabrał mi jedno dziecko do Zakopanego na dwa tygodnie, bym miała kolejny tydzień taki luźny - ujawniła w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" Paulina Krupińska.

Uczestnicy są już znani! Wśród nich Gąsiewska, Zdrójkowski i Zawadzka! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Modelka przyznała jednak, że Sebastian Karpiel-Bułecka stanął na wysokości zadania i obecnie bardzo ją wspiera. Czy lider zespołu Zakopower pojawi się na widowni, aby kibicować żonie w tanecznej rywalizacji?

Zapytałam: "Kochanie, a czy przyjdziesz na widownię?". Na co odpowiedział: "Jak przejdziesz do finału, to przyjdę - opowiadała Krupińska. 

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×