"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Fit Lovers kolejnymi uczestnikami! Będą jak Kasia Dziurska i Emil Gankowski?

"Dance, Dance, Dance" - znamy kolejnych uczestników 2. edycji tanecznego show. Na parkiecie zobaczymy umiejętności Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Multimedia

Fit Lovers w "Dance, Dance, Dance"

Wiosną na antenie TVP zobaczymy 2. edycję tanecznego show "Dance, Dance, Dance" i dlatego powoli wyciekają nazwiska kolejnych uczestników. Pierwszym potwierdzonym duetem "Dance, Dance, Dance" byli Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, następnie ujawniono, że w show pojawią się także Kasia Stankiewicz i Rafał Jonkisz.

Jak się okazuje, w "Dance, Dance, Dance 2" zobaczymy także sportowy duet Fit Lovers czyli Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza. W pierwszej edycji widzowie mogli podziwiać taneczne umiejętności innego fit duetu czyli Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego. Czy Fit Loversi powtórzą ich sukces?

Rafał Jonkisz i Kasia Stankiewicz w programie! Z kim zatańczą w parze?Zobacz więcej

Pamela i Mateusz jakiś czas temu poinformowali, że przenoszą się do USA, a teraz na ich profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, w którym potwierdzają, że właśnie wrócili do Polski. Czy tym samym potwierdzili swój udział w tanecznym show?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×