"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora zamieszkają razem?! Jak wyglądają ich zbliżenia w tańcu?

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to para prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP2. W marcu zobaczymy ich także jako parę taneczną w 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Co tak naprawdę ich łączy? Czy zamierzają razem zamieszkać?

Multimedia

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora - co ich łączy?

Na co dzień są znajomymi z pracy - prowadzą razem "Pytanie na śniadanie". Teraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora pojawią się także w programie "Dance, Dance, Dance", gdzie będą tańczyć - w duecie i solo. Do odwzorowania mają różne choreografie, w tym także takie, które wymagają od nich porywów namiętności. Jak sobie z tym radzą?

Wszyscy uczestnicy 2. edycji są już znani! Poznaj nowe duety tanecznego show TVP!Zobacz więcej

- My jesteśmy przyjaciółmi jak rodzeństwo - mówi Tomaszewska. - Kiedy mamy momenty, gdzie musi być namiętność to my parskamy sobie w twarz śmiechem - zdradza. - Jak pierwszy raz tańczyliśmy parę takich kroków, gdzie musieliśmy się dotknąć, uwodzić ruchem (...) zagotowaliśmy się tak, że musieliśmy przerwać trening - dodaje Sikora. Relacja Gosi i Olka z każdym dniem staje się coraz bliższa - Może zamieszkamy razem na czas programu - rozważa pół żartem, pół serio Tomaszewska.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Dance Dance Dance" zobaczymy w TVP2 już 29 lutego. Poza Tomaszewską i Sikorą, do tanecznej rywalizacji staną: Kasia Stankiewicz i jej siostra Anna, blogerzy Pamela Stefanowicz oraz Mateusz Janusz (znani jako Fit Lovers), aktorski duet Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, gwiazdy "M jak miłość" Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia Rafał i Krzysztof Jonkiszowie.

Rafał Mroczek chciał zatańczyć z bratem! Dlaczego Marcin Mroczek nie pojawi się w programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Dance, Dance, Dance" - o programie

W "Dance, Dance, Dance" sześć par rywalizuje wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz występy solowe. Audycja przypomni widzom m.in. niezapomniane układy taneczne z wideoklipów Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a oraz sceny z filmów, takich jak "Dirty Dancing", "Magic Mike" i "Blues Brothers", które na trwałe zapisały się w popkulturze. Pierwszą edycję, której emisja odbyła się wiosną 2019 r., wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×