"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora zatańczą w programie! Jak sobie poradzą?

Znamy nazwiska pierwszej pary uczestników 2. edycji "Dance, Dance, Dance"! Swoje taneczne umiejętności zaprezentują tym razem Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Zaskoczeni?

Multimedia

Tomaszewska i Sikora w "Dance, Dance, Dance"!

Przygotowania do 2. edycji "Dance, Dance, Dance" ruszyły pełną parą! Wiadomo już na pewno, że tylko połowa składu prowadzących ulegnie zmianie - nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan. Gospodarzem wciąż jednak będzie Tomasz Kammel. Poznaliśmy też nazwiska pierwszej pary uczestników.

Jacek Kurski wskazuje, kto poprowadzi 2. edycję! Co z Tomaszem Kammelem?Zobacz więcej

W 2. edycji tanecznego show TVP2 pojawi się nowa para prowadzących "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Wygląda więc na to, że będą spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu niż dotychczas. Uczestnicy wiosennej edycji "Dance, Dance, Dance" z pewnością mogą liczyć na wsparcie Idy Nowakowskiej, która zasiadała w jury w pierwszej odsłonie programu, a z którą Olek prowadził już m.in. Eurowizję Junior 2019 oraz Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Przypomnijmy, że w "Dance, Dance, Dance" bierze udział sześć duetów, które przez osiem tygodni muszą w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie znane milionom ludzi na całym świecie. Każdy występ ocenia profesjonalne jury, któremu nie umknie nawet najmniejszy błąd. Poza Polską, program odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w tanecznym show TVPZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Ostatnio Stefano Terrazzino napisał na swoim fb o planach na 2020 rok i wspomniał m.in. że cyt. "namiesza też coś w telewizji". :) Może wystąpi w Dance Dance Dance. Np. z Iwoną Cichosz. Byłoby super.

    07.01.2020 14:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×