"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Rafał Mroczek chciał zatańczyć z bratem! Dlaczego Marcin Mroczek nie pojawi się w programie?

Rafał Mroczek jest jednym z uczestników 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Wiedząc o jego silnej relacji z bratem, wszyscy zastanawiają się, dlaczego jego partnerem nie będzie Marcin Mroczek. Rafał wyjaśnił nam, dlaczego jego brat bliźniak nie pojawi się w programie!

Multimedia

Rafał Mroczek chciał zatańczyć z bratem w "Dance, Dance, Dance"

Rafał Mroczek w 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Aktor będzie tańczył w duecie ze swoim wieloletnim przyjacielem, także aktorem, Przemysławem Cypryańskim. Wielu jego fanów miało jednak nadzieję, że na parkiecie pojawi się ze swoim bratem bliźniakiem, Marcinem. Okazuje się, że taki duet był brany pod uwagę.

Wszyscy uczestnicy 2. edycji są już znani! Poznaj nowe duety tanecznego show TVP!Zobacz więcej

- Mamy teraz tyle różnych obowiązków, że ciężko byłoby nam zgrać się czasowo - mówi Rafał Mroczek potwierdzając, że kiedy dostał propozycję wzięcia udziału w "Dance, Dance, Dance" od razu pomyślał o bracie. Ze względu na wypełnione kalendarze, nie udało się zaangażować Marcina Mroczka.

Ciekawe spostrzeżenia na temat ewentualnego duetu Mroczek-Mroczek ma Przemek Cyrpryański. - Chciałbym ich zobaczyć. To są dwa wulkany, dwie bomby atomowe, które razem wybuchają w sekundę - wskazuje. - program mógłby tego nie wytrzymać - dodaje Rafał. Co jeszcze powiedzieli nam panowie? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański w duecie

Rafał i Przemek poznali się 14 lat temu na planie serialu "M jak Miłość". Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja - piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z oldschoolowych klipów, m.in: zespołów Kris Kross i Run-D.M.C. Trzymamy za nich kciuki!

Rafał Mroczek też odejdzie z serialu?! Ma dość swojej roli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Bo mu Kingę odbił. Hehe.

    02.02.2020 15:40
  • Lea K. (gość)

    Chciałabym zobaczyć te ich wypełnione kalendarze.

    31.01.2020 20:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×