"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański w programie! Zatańczą... w duecie?!

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański w 2. edycji programu "Dance, Dance, Dance"! Z kim panowie zatańczą w duecie? Który z nich ma większe szanse na zwycięstwo?

Multimedia

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański w "Dance, Dance, Dance"

Wygląda na to, że 2. edycja "Dance, Dance, Dance" będzie naprawdę emocjonująca. Wiadomo już, że na scenie zaprezentują się: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Kasia Stankiewicz i jej siostra Anna, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli Fit Lovers. Teraz dołączają do nich Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, którzy zatańczą... w duecie!

Rafał Jonkisz i Kasia Stankiewicz w programie! Z kim zatańczą w parze?Zobacz więcej

Przystojni aktorzy są dobrze znani fanom serialu "M jak miłość". Obaj dobrze znają się także prywatnie, często spotykają się na boisku do piłki nożnej - są bowiem zawodnikami w Reprezentacji Artystów Polskich. Zarówno Mroczek, jak i Cypryański mają już na swoim koncie występy taneczne. W "Tańcu z gwiazdami" mieli nawet tę samą trenerkę - Anetę Piotrowską. Rafał wygrał trzecią edycję, a Przemek zajął 6. miejsce w czwartej edycji.

Czy i tym razem Mroczek okaże się najlepszy? Czy pomoże mu w tym Przemysław Cypryański? Przekonamy się już wkrótce! Treningi do 2. edycji "Dance, Dance, Dance" ruszają w lutym!

Rafał Mroczek też odejdzie z serialu?! Ma dość swojej roli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×