"Dance, Dance, Dance". Taneczny program TVP doczeka się drugiego sezonu? Kto tym razem zatańczy?

Telewizja Polska może mieć spore powody do zadowolenia. Program "Dance, Dance, Dance" okazał się hitem i ciekawą alternatywą dla konkurencyjnego "Tańca z gwiazdami". Czy w związku z tym powstanie 2. sezon "Dance, Dance, Dance"?

Multimedia

Chociaż TVP nie potwierdza tych informacji oficjalnie, w kuluarach już mówi się, że 2. sezon "Dance, Dance, Dance" powstanie. Nie ma w tym niczego dziwnego. Nie dość, że widzowie otrzymali ciekawy format, to jeszcze całość dobrze się ogląda, a konflikty między uczestnikami a jury tylko napędziły show oglądalności.

Jurorzy płakali przy ogłoszeniu wyniku! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Według plotek niektóre z gwiazd już same zgłaszają w TVP chęć udziału w "Dance, Dance, Dance"! O kogo chodzi? Tego niestety nie wiemy, ale według naszych informatorów chodzi o naprawdę mocne nazwiska. Czas pokaże ile będzie w tym prawdy.

"Dance, Dance, Dance" to program taneczny, w którym sześć par rywalizuje, wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz występy solowe. Audycja przypomni widzom m.in. niezapomniane układy taneczne z wideoklipów Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a oraz sceny z filmów, takich jak "Dirty Dancing", "Magic Mike" i "Blues Brothers", które na trwałe zapisały się w popkulturze. Obecnie w programie zostali jeszcze Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski, oraz Victoria i Patricia Kazadi. Komu kibicujecie najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • uczestnik marzeń (gość)

    Mój wymarzony uczestnik tego programu to Stefano Terrazzino. Co prawda jest zawodowym tancerzem, ale jego specjalizacja to taniec towarzyski. A odtwarzanie choreografii z teledysków w tym programie to jednak co innego. Bliżej temu do stylu videoclip dance. Mógłby wystąpić w duecie ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat, ale jeszcze ciekawiej byłoby gdyby ponownie, jak w TzG, partnerował Miss Świata Głuchych i aktorce serialu Leśniczówka, Iwonie Cichosz. Wspaniale byłoby móc znów zobaczyć ich razem na parkiecie i podziwiać ich taniec oraz imponującą umiejętność współpracy.

    03.04.2019 18:59

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×