"Dancing With The Stars" 10.10.2014, odcinek 6. Kto odpadł z programu?

Zobacz, co działo się w szóstym odcinku drugiej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami".

Multimedia

W odcinku 6. gwiazdy po raz pierwszy zatańczyły z innymi niż dotychczas partnerami. Wskazywali, że trudno było im przyzwyczaić się do nowych tancerzy.

Para 2. Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska

Odcinek otworzyła cha-cha, zatańczona do utworu Lady GaGi "Poker face". Michał Malitowski wyraził zadowolenie z tego, że taniec wychodzi Mateuszowi coraz lepiej. Beata Tyszkiewicz podkreśliła natomiast, że Mateusz ma duże poczucie humoru. Iwona Pavlović spytała go jednak, dlaczego nie rusza pupą... a Andrzej Grabowski wskazał, że Mateusz jest jednym z nielicznych mężczyzn, którzy mogą wygrać "Taniec z gwiazdami".

Mateusz i Agnieszka otrzymali 10+8+8+7 = 33 punkty

Para 12. Jan Mela i Nina Tyrka

Para zatańczyła walca wiedeńskiego do piosenki "When a man loves a woman" Michaela Boltona. Według Iwony Pavlović Jasiek zasłużył po tym tańcu na klapsa. Jurorka zauważyła, że w tym tańcu po raz pierwszy było widać, że Jaśkowi przeszkadzała proteza nogi. Andrzej Grabowski przyznał, że walc to nie jest bajka Jaśka.

Jasiek i Nina otrzymali 7+3+10+4 = 24 punkty

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS" 3.10.2014, ODCINEK 5. ODPADŁA PARA MICHAŁ KOTERSKI I JANJA LESAR JAK AGNIESZCE KACZOROWSKIEJ TRENUJE SIĘ Z MATEUSZEM BANASIUKIEM?

Para 7. Agnieszka Sienkiewicz i Jan Kliment

Para zatańczyła sambę w rytm utworu "Ai Se Eu Te Pego" Michela Teló. "Czy partneruje ci Włoch, czy parteruje ci Czech, i tak w tobie najpiękniejsza ta polska krew!" - zarymował po tańcu Michał Malitowski. Samba podobała się także Beacie Tyszkiewicz.

Agnieszka i Jan otrzymali 9+8+10+8 = 35 punktów

Para 8. Rafał Maślak i Hanna Żudziewicz

W rytm piosenki "Ta ostatnia niedziela" z repertuaru Mieczysława Fogga, para zatańczyła tango. Według Iwony Pavlović "rama" Rafał była gorsza niż w poprzednich odcinkach. Andrzej Grabowski zauważył natomiast, że Rafał przez cały taniec obserwował księżyc i był "wysztywniony".

Rafał i Hania otrzymali 8+5+8+5 = 26 punktów

Para 9. Anna Wyszkoni i Rafał Maserak

Para zatańczyła cha-chę do utworu "Counting stars" zespołu One Republic. Michał Malitowski stwierdził, że "Ani Wyszkoni nikt nie dogoni", a w programie jest "jedna królowa". Według Beaty Tyszkiewicz od teraz Ania będzie musiała tańczyć już całe życie. Iwona Pavlović dodała, że Ania ma "bardzo mądry taniec".

Ania i Rafał otrzymali 10+10+10+10 = 40 punktów (po raz pierwszy w drugiej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami")

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU ANNY WYSZKONI I RAFAŁA MASERAKA DO "DANCING WITH THE STARS" [GALERIA] MARCELINA ZAWADZKA I STEFANO TERAZZINO TRENUJĄ TANGO ARGENTYŃSKIE! [WIDEO]

Para 4. Marcin Miller i Magdalena Soszyńska-Michno

Do melodii, znanej z występów cyrkowych para zatańczyła charlestona. Iwona Pavlović wskazała, że stopy Marcina pracowały w jego charakterze. Andrzej Grabowski stwierdził, że Marcin był dowcipny, a według Michała Malitowskiego to był najlepszy występ Marcina.

Marcin i Magda zdobyli 10+9+10+8 = 37 punktów

Para 11. Marcelina Zawadzka i Stefano Terazzino

Para zatańczyła tango argentyńskie do piosenki Gotye "Somebody that I used to know". Michał Malitowski zwrócił się do Stefano i nawiązując do różnicy wzrostu między partnerami stwierdził, że "Stefano dał radę", a taniec był subtelny i w klimacie, ale czegoś brakowało. "Mały, ale byk" - zażartowała Iwona Pavlović i zauważyła, że Marcelina nie oddała się w całości Stefano. Andrzej Grabowski przyznał się natomiast, że patrząc na Marcelinę i Stefano, zapragnął być małym chudziutkim chłopcem.

Marcelina i Stefano otrzymali 9+7+10+6 = 32 punkty

Poza konkursem zaprezentowali się Anna Głogowska i Tomasz Barański, którzy do utworu "Stay with me" Sama Smitha zatańczyli modern, czym wzruszyli publiczność zgromadzoną w studio.

Po głosowaniu widzów w 6. odcinku 2. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" okazało się, że ze względu na specyfikę odcinka, nikt nie odpada z programu. Najmniej głosów otrzymał jednak Mateusz Banasiuk.

Za tydzień z programu odpadną dwie pary, a gwiazdy zatańczą ze swoimi "starymi" partnerami.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 6. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

Komentarze

Skomentuj
  • Medycyna Estetyczna Warszawa (gość)

    <a href="http://www.femmeatelier.pl/zabieg/botox">Botox warszawa</a>

    22.01.2015 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×